Тренінг-центр QALight доєднався до Кластеру

15 Feb, 2017

У Львівскому ІТ Кластері знову хороші новини: до нас долучився тренінг-центр QALight.

QALight один із провідних в Україні тренінгцентрів з IT. Його основною метою є підготовка висококваліфікованих ІТ-фахівців, які володіють не тільки теоретичними знаннями, але й практичним досвідом. Місія компанії полягає в тому, щоб відкрити горизонти світу IT для кожного і допомогти реалізувати потенціал людини. Тренери QALight є справжніми гуру у сфері IT, працюють у провідних українських та міжнародних IT-компаніях.
dataart5“Тренінг-центр QALight гордий за можливість приєднатися до спільноти Lviv IT Cluster. Ми впевнені, що наша спільна плідна праця збільшить авторитет Львова, як ІТ-столиці не тільки в Україні, але й далеко за її межами. Для нас вступ до Lviv IT Cluster – це наступний прогресивний крок у розвитку нашої компанії, у розвитку освітніх проектів в країні. Велика честь бути учасниками процесу з проведення системних змін у бізнес-середовищі міста Лева та країни в цілому”, – каже СЕО компанії Микола Бобошко.
dataart8Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру, заявив, що співпраця з QALight означає якісне покращення освітнього напряму роботи:

“Освіта – це те, що у першу чергу цікавить кластерні компанії. Те, що до нас долучилася компанія, яка спеціалізується на освіті, означає посилення цього напряму. Ми у Кластері впевнені, що спеціалісти QALight допоможуть нам покращувати навчальні дисципліни у вишах та запускати нові освітні програми”.

Детальніше про тренінг-центр QALight можна прочитати на сайті компанії.

Читайте також:

Шукаєм менторів для студентів програм “IoT” та “Computer Science”

IT Expert: чому ІТ-спеціалісти хочуть викладати студентам

У Львові стартує олімпіада для школярів «IT Challenge»