У Львівського ІТ Кластеру новий учасник – Sombra

05 Sep, 2016

Sombra – це молода українська ІТ компанія з головним офісом у Львові та  розробницьким центром у Івано-Франківську. Основним напрямком діяльності є аутсорсинг ІТ послуг. Технологічний фокус компанія робить на мові програмування Java. Компанія була започаткована 3 роки тому, а влітку 2016-го року вже відкрила другий офіс у Івано-Франківську. Зараз колектив компанії у двох офісах налічує близько 50-ти людей.

Компанія працює переважно зі стартапами і малим бізнесом зі США, Європи і Австралії. У своїй роботі Sombra керується двома принципами – зробити щасливими своїх клієнтів і працівників. Саме це і є місією їхнього існування.

Також у вересні 2016 року компанія розпочинає соціальний проект, метою якого є підготовка до вступу на комп’ютерні спеціальності у Львівські ВНЗ випускників сільських шкіл, таким чином, збільшуючи кількість ІТ спеціалістів у Львові та в Україні загалом.

Ми пишаємося тим, що вступили до Львівського ІТ кластеру, та сподіваємося, що наша співпраця буде плідною і довготривалою.” – каже Віктор Чех, СЕО Sombra.

“Бачимо позитивну динаміку у Львівському ІТ середовищі – все більше компаній мають не лише амбіції, але й бажання співпрацювати та розвивати галузь у Львові. Радіємо що компанія Sombra також ставить собі таку цілі і вирішила стати частиною нашої спільноти.