У Львові Підраховують ІТ-Спеціалістів

25 Oct, 2018

На кінець 2018 року запланована презентація результатів IT Research 3.0 – незалежного аналітичного дослідження ІТ галузі Львова. Дослідження вже втретє проводить Львівський ІТ Кластер спільно з Соціологічною агенцією “Fama”, аби зібрати найактуальнішу інформацію про динаміку індустрії, її економічний ефект, а також портрет ІТ-фахівця у Львові. Це єдине комплексне дослідження IT індустрії в місті та її економічного впливу.

001

IT Research складається з декількох етапів: соціологічного (опитування серед ІТ-спеціалістів Львова та керівників щодо витрат ІТ-компаній) експертного (інтерв’ю із представниками як ІТ-сфери, так і інших дотичних галузей), статистичного (надсилання запитів на статистичну інформацію), аналітичного (опрацювання зібраних дослідженням даних) та формування комплексного звіту. Наразі вже опитано близько 900 ІТ-фахівців, десяток галузевих експертів та  майже закінчин збір статистичних даних. Для успішного завершення дослідницького етапу та переходу до аналітичного (опрацювання даних), залишилось завершити збір даних по кількості працівників Львівських ІТ Компаній. Для цього необхідна участь кожного ІТ-підприємця у місті.

Якщо ви бажаєте долучитись до наймасштабнішого дослідження ІТ галузі Львова, будь ласка, надсилайте дані по кількості працівників вашої компанії на скриньку itcluster.research@itcluster.lviv.ua.

Деякі факти з попередніх досліджень IT Research:

  • На кінець 2015 року кількість ІТ компаній у Львові становила 192, в кінці 2017 їх було вже 247.
  • 12,5 мільйонів доларів податків надійшло у місцевий бюджет саме від ІТ компаній у 2015 році
  • За 2 роки з 2015 до 2017 кількість айтішників у Львові виросла з 15000 до 20000
  • 14% нових робочих місць у Львові створюється ІТ індустрією
  • Економічний ефект ІТ індустрії у Львові становив 734 млн доларів у 2016 році
  • 40 мільйонів доларів витратили ІТ-спеціалісти на купівлю первинної нерухомості у Львові у 2016 році та 7 млн доларів на креативні індустрії і майже 19 млн на ресторани.

Дані по кількості працівників та запитання можна надіслати на itcluster.research@itcluster.lviv.ua. У відповідь вам буде надіслано результати попереднього дослідження  IT Research.