У SoftServe – Найбільший Приріст Працівників Серед ІТ-компаній у Січні

13 Feb, 2019
11 лютого профільний портал DOU оприлюднив результати рейтингу «ТОП-50 ІТ-компаній України». Згідно з його результатами, SoftServe займає другу позицію в Україні за кількістю працівників (6333 працівники) після EPAM. Водночас, упродовж січня SoftServe найактивніше серед ІТ-компаній наймав нових працівників: приріст компанії в Україні склав 954 працівники.
За результатами опитування DOU, SoftServe також є лідером за кількістювідкритих вакансій в українських розробницьких центрах – їх в компанії 512.Ознайомитись з переліком вакансій у SoftServe можна за посиланням.SoftServe є найбільшою глобальною ІТ-компанією з українським корінням,головний європейський офіс компанії розташований у Львові. Загалом бізнес-представництва SoftServe працюють у 22 найбільших містах у 6 країнах світу.
Нагадаємо, що наприкінці 2018 року SoftServe посів друге місце серед найбільш привабливих роботодавців серед ІТ-компаній в України (DOU). Окрім того, компанія увійшла до трійки кращих роботодавців у рейтингу журналу «Фокус», переліку кращих роботодавців у дослідженні HeadHunter, а також отримала лідерські позиції у HR-рейтингах журналу «Бізнес» у номінаціях «Стратегія в HR» та «Інновації в HR». Окрім того, проект компанії SoftServe «Побудова Employee Value Proposition» посів третє місце в номінації “Світ” конкурсу HR Brand Award 2018.