Учасник Львівського IT Кластеру GlobalLogic купив польську компанію REC Global


GlobalLogic придбала провідну польську компанію-розробника програмного забезпечення для розширення своєї європейської присутності та зміцнення професійних можливостей.

GlobalLogic – провідна IT-компанія у сфері повного циклу розробки продуктів та учасник Львівського IT Кластеру, – оголосила про придбання REC Global, лідера серед творців вбудованого програмного забезпечення зі штаб-квартирою у Польщі. Купівля розширює присутність GlobalLogic у Європі, а також дозволяє компанії втілювати у життя ще складніші дизайнерські та інженерні рішення для клієнтів по всьому світу. Завдяки цьому, GlobalLogic стає одним із найбільших постачальників програмного забезпечення у дуже стратегічному регіоні Центральної та Східної Європи (ЦСЄ). Водночас, так організація підвищує рівень своїх інженерних можливостей і отримує більше доступу до потужних європейських ринків.

REC Global – компанія із розробки програмного забезпечення, яка надає R&D послуги, індивідуальні software-рішення та консультації для компаній у всьому світі. Організація спеціалізується на проектуванні вбудованих систем з урахуванням програмних рішень для клієнтів в цілому ряді галузей від автомобілебудування, телекомунікації і до промислової автоматики. Ці послуги користуються все більшим попитом у зв’язку із потужними змінами, які переживають усі без винятку компанії щодо програмно-орієнтованих продуктів. Розвиток вбудованого програмного забезпечення є одним із найважливіших навичок, адже він необхідний для широкого діапазону продуктів включаючи Інтернет речей (IoT), програмне забезпечення для чіпсетів, додатки до Людино-машинного інтерфейсу (HMI) та багато інших. REC Global оперує науково-дослідними центрами в Польщі, Словаччині та Хорватії, і налічує команду із понад 500 висококваліфікованих інженерів.

“Засновники та менеджери REC побудували вражаючу платформу із сильними технічними можливостями продукту та великою кількістю партнерських відносин із клієнтами світового класу,» сказав Шашанк Самант, головний виконавчий директор GlobalLogic. «Довіра і спеціалізація REC дозволить нам надалі диференціювати наші пропозиції і зосередитися на подальших потребах клієнтів в умовах нової software-економіки. Ми дуже раді почати цю мандрівку разом із хорошими людьми із REC Global.”

“Партнерство із таким брендом як GlobalLogic відкриває цілий світ нових можливостей для REC, даючи нам ширші дизайнерські перспективи розвитку в Європі, а також доступ до нових ринків і клієнтів по всьому світу”, наголосив Кшиштоф Кулінський, головний виконавчий директор REC Global. “Наша мета – завжди використовувати наші можливості для допомоги найінноваційнішим міжнародним брендам. Ми прагнемо зробити наступний крок в еволюції нашої компанії уже як частина сім’ї GlobalLogic “.