Учасника Кластеру SoftServe номіновано на нагороду «CEE Shared Services and Outsourcing Awards»!

19 Jan, 2016

SoftServe обрано фіналістом у четвертому щорічному конкурсі «CEE Shared Services and Outsourcing Awards» за визначні здобутки у сфері аутсорсингу у Центральній та Східній Європі у 2015 р., стабільність ведення бізнесу та визначні здобутки у розробці програмних технологій.

Компанія є номінантом у категорії «ІТ-компанія року (Центральна та Східна Європа)». Переможців буде оголошено на урочистій церемонії нагородження 4 лютого 2016 р. у варшавському готеліIntercontinental (Польща).

«Ми дуже пишаємось тим, що наш внесок у розвиток ІТ аутсорсингу у регіоні Центрально-Східної Європи було визнано та відзначено цією номінацією. Наша присутність на польському ринку відображає незмінну відданість SoftServe клієнтам компанії і готовність обслуговувати їхні зростаючі потреби, як і орієнтацію компанії на збільшення своєї присутності у Вроцлаві та Польщі загалом», – сказав Хуан Туруеллас, виконавчий віце-президент розвитку міжнародного бізнесу SoftServe.

«На даний час ІТ-сектор У Польщі стрімко розвивається, разом з тим зростає спільнота талановитих ІТ-спеціалістів у регіоні Центрально-Східної Європи, і ми раді, що SoftServe є активним учасником цього процесу. Цього року фіналісти «CEE Shared Services and Outsourcing Awards» є лідерами галузі, які продемонстрували визначні здобутки та успіх у сфері аутсорсингу протягом минулого року», – розповів Том Барнхардт, організатор «CEE Shared Services and Outsourcing Awards», головний редактор BiznesPolska.pl та видавець щорічного довідника “CEE Shared Services and OutsourcingDirectory”.

SoftServe продовжує своє зростання на європейському ІТ-ринку та у листопаді 2015 року відкрив новий девелоперський центр у Вроцлаві (Польща) для обслуговування зростаючих потреб своїх клієнтів.