Ukrainian IT Awards 2017: Експерти Кластеру серед Переможців

18 Sep, 2017

В суботу, 16 вересня, у Києві відбулось щорічне нагородження кращих ІТ спеціалістів у кількох різних номінаціях в рамках Ukrainian IT Awards. Львівський ІТ Кластер вітає з нагородами керівника освітнього напрямку ІТ Кластеру та керівника навчальної програми Кластеру Системи штучного інтелекту.

Зеновій Верес, керівник освітнього напрямку Львівського ІТ Кластеру, викладач Львівської Політехніки та Solution Architect у компанії SoftServe, отримав нагороду у номінації IT Education за свій внесок в модернізацію української освіти.  Нагадаємо, Львівський ІТ Кластер спільно з ІТ індустрією Львова, запровадив вже 5 навчальних програм у двох університетах міста – Львівській Політехніці та ЛНУ ім. І. Франка. На програмах вже навчаються близько 460 студентів.

itgeneral
Іван Загородній, на цьогорічній церемонії IT Awards отримав нагороду у номінації Software Engineering. Іван Загородній – Principal Software Engineer в компанії SoftServe, Solution Architect в Intellias та керівник програми Artificial Intelligence у Льввівській Політехніці, яку Львівський Кластер запустив з початку цього навчального року.

ivanaward
Ukrainian IT Awards – незалежний конкурс, який проходить вже шостий рік поспіль. Конкурс організований компанією SoftServe та Асоціацією «ІТ України». Нагороду вручають професіоналам у 9 номінаціях “Quality Assurance”, “Project Management”, “Software Engineering”, “Software Architecture”, “Business Analysis”, “IT Eduсation”, “Cyber Security”, “Product Management” та “UI Design”.

Детальніше про всіх переможців Ukrainian IT Awards – за посиланням.