Майбутнє IT в Україні та Польщі: Прогнози Outsourcing Stars Gala

03 Feb, 2016

Генеральний директор Lviv IT Cluster Степан Веселовський виступив на Outsourcing Stars Gala 2015, де обговорили минулий рік для сфери IT та нагородили найкращі аутсорсингові компанії. Кластер став партнером заходу, який відбувся у Варшаві 28 січня. Гала, організована нашим партнером, Pro Progressio, зібрала відомих експертів з IT-галузі.

12628402_471183269733458_7351571653237806469_o

Степан Веселовський говорив про українську ІТ-індустрію та закцентував увагу на Львові і його величезному потенціалі для розвитку ІТ. Степан також говорив про співпрацю між польською та українською ІТ-індустріями, налагоджену Кластером та нашими польськими партнерами. “В цілому, Україна і Польща мають майже 84 млн громадян, а загальна кількість ІТ-фахівців – це 150 тисяч працівників,” говорить Степан. Він додає: “Сумарні цифри показують, що дві країни мають великий людський капітал і можуть створити потужний ІТ-центр у Східній Європі, який збільшить свою конкурентоспроможність на світовому ринку і отримає більше клієнтів”.

stepan

Спікери говорили про польську IT-індустрію та міжнародне ІТ-середовище, а гості зі Східної Європи, США, Великобританії та Індії навели цифри та розповіли про локальний IT-потенціал. Динаміка Індії, зокрема, вражає: ІТ-індустрія цієї країни зараз вартує $120 млрд і налічує близько 10 мільйонів працівників. Суcідня Румунія також показує позитивні тенденції: щорічні прибутки IT-галузі складають понад $2.7 мільярди, і в країні працює понад 60 тисяч IT-фахівців. Окрім IT-спікерів, у заході взяли участь представники влади та експерти з інвестицій.  Наприкінці події відбулася церемонія нагородження найкращих аутсорсингових компаній та ідей.  

Outsourcing Stars Gala  – це єдина некомерційна подія в Польщі, присвячена індустрії аутсорсингу. Її відвідало понад 300 гостей з 15 країн.