Українські ІТ Компанії у Cвітовому ТОПі


Сьогодні оголосили новий рейтинг кращих аутсорсингових компаній The 2018 Global Outsourcing 100. До нього увійшли 18 ІТ компаній з офісами в Україні, а це на 5 компаній більше, ніж попереднього року. Серед них – чимало компаній-учасників Львівського ІТ Кластеру.

Щороку асоціація IAOP складає список кращих 100 компаній світу з надання послуг аутсорсингу. Минулого року до рейтингу увійшли такі українські компанії, як SoftServe, Eleks,
N-iX, Ciklum, EPAM, Sigma Software, Luxoft, Miratech, Softjourn, Softengi, TEAM International та Program-Ace. Цього року до них приєдналися також компанії Intellias, Infopulse, AMC Bridge, Innovecs та Itera Artezio.

Більшість компаній зі списку – учасники Львівського ІТ Кластеру. «The 2018 Global Outsourcing 100 вкотре довів, що українська ІТ індустрія займає передові позиції на глобальному ринку. 18 компаній з України у списку – це важливий показник дотримання найкращих міжнародних стандартів та якісно наданих послуг. ІТ індустрія – це прогресивні та проактивні люди, з хорошою освітою на амбітними цілями, які досягають успіху на міжнародному ринку. За даними останнього дослідження IT Research 2.0., один ІТ спеціаліст у Львові створює 3,37 додаткових робочих місць в інших галузях, безпосередньо впливаючи на економіку міста. Тож ІТ індустрія вже стала цілим окремим кластером, який рухає Україну в напрямку до ТОП країн в галузі інформаційних технологій» – Розповідає СЕО Львівського ІТ Кластеру Степан Веселовський.

Компетентне журі асоціації IAOP вибирає компанії для рейтингу The Global Outsourcing 100 за кількома критеріями – оцінюють прибутковість компанії, її ріст, кращі проекти, відгуки замовників, інновації у сфері надання послуг, тощо. На першому етапі відбору, відбираються компанії, які подали свої заявки на участь у рейтингу, їх також детально оцінюють незалежною колегією IAOP.

Читайте також:

Шукаємо Менторів для Освітньої Програми Кластеру

Львівський ІТ Кластер Підтримав Запуск Кластера у Рівному

Як Виглядає Навчання на Інноваційних Програмах Кластеру?