Несподівана Арена: Прогнозуємо Майбутнє

21 Mar, 2016

Цьогоріч – третя Lviv IT Arena, яка вийде за межі усіх ваших очікувань. Поки команда працює над несподіванками для наших учасників, Lviv IT Cluster потроху розкриває карти і ділиться найкрутішими новинками прийдешньої події.

  1. Готуйтеся до потужного Технологічного Потоку, який складатиметься із двох частих для відданих tech-любителів. Ви зможете послухати про поточні тренди, а також тенденції, за якими варто слідкувати у майбутньому. Ми також обговоримо найважливіші прогнози та шляхи розвитку ІТ-компаній у цьому динамічному бізнесі.
  2. Ми стаємо глобальними, і ви з нами! Цьогорічна Arena – лише англійською, із сильним акцентом на міжнародних спікерах та експертах світового рівня, які розкажуть як оминати підводні камені ІТ-індустрії. А ще – покажуть, як це роблять світові гравці. Якщо ви – власник бізнесу, працюєте над стартапом, чи є частиною великою організації, глобальне мислення збільшить ваш потенціал.IMG_8336
  3. Найкраща ІТ-конференція в Україні – рухаємось вперед? Минулого року, нас визнали найкращою ІТ-подією у країні. Цьогоріч, наша мета ще амбітніша. Із величезною кількістю міжнародних спікерів та гостей, ми націлені на ІТ-фахівців з усієї Європи і, зокрема, Центральної і Східної її частин, чий потенціал величезний. І ми стаємо ще більшими – очікуємо 2500 учасників!
  4. Шаленійте на Tech Expо! Ми покажемо вам найновіші винаходи заодно із добре відомими дронами та інструментами доповненої реальності, щоб надихнути до нових відкриттів. Tech Expo охопить величеньку площу IT Arena, тому заздалегідь плануйте свій час аби все побачити.IMG_8573
  5. Мисліть як стартап. А ще ліпше, створіть свій власний. Ми готуємо велике стартап-змагання, і переможці зможуть представити свої ідеї світовим інвесторам. Тож якщо ви працюєте над стартапом чи маєте вдалу ідею, готуйтеся до прийдешньої конференції та працюйте над власним проектом. А команда Lviv IT Cluster бажає вам успіху!

Ми маємо ще багато цікавих оновлень, тому чекайте від нас ще більше інформації. І до зустрічі на Lviv IT Arena 2016!