United for Health: Зібрано Перші 3 Мільйони Гривень

25 Mar, 2020

Львівський ІТ Кластер зібрав перші кошти в межах новоствореного проекту United for Health. 3 млн грн пожертвували компанії-учасники Кластеру на потреби Львова та області у боротьбі з пандемією COVID-19.

Нещодавно Львівський ІТ Кластер запустив екстрений проект United for Health, який має на меті запобігти розповсюдженню коронавірусу, допомогти вже інфікованим громадянам та створити спеціальний Фонд боротьби з коронавірусом.

Завдяки спільним зусиллям ІТ-компаній Львова, станом на 25 березня, вдалося зібрати перших 3 мільйони гривень. За ці кошти вже з кінця цього тижня Кластер почне отримувати частинами першу партію експрес-тестів для масово тестування мешканців Львова та області. Всі експрес-тести для виявлення антитіл COVid-19 з першої партії замовлення у кількості 20 000 шт. прибудуть до міста через 9 днів. Експрес-тести Sars-Cov-2-lgG/IgM виробника Testsealabs входять до переліку рекомендованих тестів та погоджені Штабом оперативного реагування щодо боротьби з поширенням коронавірусу у Львові.

Нагадаємо, що на першому етапі проекту United for health, Львівський ІТ Кластер збирає кошти всередині спільноти ІТ-компаній Львова для організації масового тестування населення Львова та області на виявлення захворювання COVID-19. Далі відбудеться запуск кампанії зі збору коштів для термінових потреби медзакладів міста та створення Фонду боротьби з коронавірусом.

Як повідомляють ЗМІ, станом на 25 березня, на Львівщині перевіряють 96 людей на наявність коронавірусу.