United for Health: Зібрано 6 Мільйонів Гривень

10 Apr, 2020

Станом на 10 квітня, на проект United for health зібрано вже 6 мільйонів гривень. 

Нагадаємо, що ми стартували проект United for health 23 березня і перший етап проекту передбачав збір коштів у середині ІТ-спільноти Львова на закупівлю експрес-тестів для потреб міста та області та запуск масового тестування населення на COVID-19. Протягом першого тижня проекту ми зібрали 3 млн грн, станом на сьогодні це вже 6 млн. Окрім того, вчора стартував другий етап проекту, до якого можуть долучатися усі охочі та донейтити кошти на закупівлю тестів

Львівський ІТ Кластер вкотре переконався в єдності та проактивності нашої ІТ-спільноти і хочемо подякувати усім компаніям, які блискавично швидко долучилися до цього проекту. Сьогодні наша практика тісної співпраці та синергії стала основою підтримки міста та області у кризовий період. 

final-all-logos-6-mln

Перш за все ми неймовірно вдячні компаніям Intellias та N-iX, які одними з перших вагомими внесками підтримали проект United for health фінансово. Компаніям SoftServeEleks, EPAM, AvengaGlobalLogic, Team International які стали наступними, хто долучився. Дякуємо компанії Vector SoftwarePerfectial, Conscensia, та Waverlеy Software.

Дуже вдячні за вагомий фінансовий внесок компаніям ForbytesRedTagBinariksNolticJetSoftPro, JustAnswearМи дуже цінуємо те, що наші компанії є активними учасниками всіх наших проектів, в тому числі першого благодійного проекту United for health.

Наступні у списку наших благодійників – компанії: Abto SoftwareRoliquePLVisionSombraLaSoftSkeliaТДБ, УарнетLinkUp StudioRomexSoftScimus, NerdzLabEduNavGeekForLessNravoImpulsisArteLogicCiGenInteliartsNASDAQ.

Не можемо також не згадати і про КТСSitime UkraineExadelIT Prosteer.

Також вдячні за підтримку Святославу Вакарчуку.