Уже цієї суботи стартує будівництво дому для ІТ-шників – IT House

29 Oct, 2015

31-ого жовтня в 12 годині на вулиці Студинського офіційно стартує будівництво IT House.  У рамках події також відбудеться посвята землі та закопування капсули часу. На урочисту подію завітає Міський Голова Львова – Андрій Садовий, Голова Львівської ОДА – Олег Синютка та Степан Веселовський – директор Львівського ІТ Кластеру.

IT House –  проект будівництва будинку для працівників ІТ індустрії за оригінальним проектом. Для нього місто виділило земельну ділянку в  затишному районі Львова. Проект є неприбутковим, квартири будуть продаватися за собівартістю.
cam_1Проект був ініційований Львівським ІТ Кластером  і має на меті збудувати комфортне житло на 72 квартири, яке відповідатиме усім потребам та бажанням сучасних ІТ-шників Львова. Так як на сьогодні кількість працівників ІТ індустрії налічує понад 15 000 осіб. Проект, можливо, не вирішить житлову проблему, але точно приверне увагу до цього питання. Вартість житла становить – 555 доларів США за м кв.

Сам проект реалізовується за принципом кооперативного будівництва. Усі бажаючі придбати житло стають учасниками житлово-будівельного кооперативу, вносять оплату за квартиру визначеними частинами протягом періоду будівництва житла. Прийняти участь у проекті можуть лише працівники компаній-учасників Львівського IТ Кластеру.
cam_6_dvir

Новобудова матиме великі балкони для зон відпочинку. Також у будинку буде  серверна, кімната для зустрічей, дитяча кімната, велосипедний паркінг, підземний паркінг, тераса (на даху), підключений швидкісний інтернет. Крім того, будинок проектується так, щоб з часом повністю відмовитися від газу і перейти на альтернативні джерела енергії.

Завершити будівництво IT House планують за 18 місяців, тобто у 2017 році.

Запрошуємо журналістів!

Якщо у вас виникнуть запитання пишіть на info@itcluster.lviv.ua