V.I.Tech вступила до Львівського ІТ Кластеру

19 Jan, 2017

Раді повідомити вам, що ще одна компанія приєдналася до спільноти Lviv IT Cluster! Зустрічайте V.I.Tech!

Компанія заснована 2008 року. Основний фокус компанії зосереджений у медичній та біотехнічній сферах.

Про компанію

V.I.Tech вміє чудово давати раду з великими об’ємами даних (BigData), досліджувати і перетворювати ці дослідження з певних припущень у реальні, потрібні проекти, які працюють.

Основна мета компанії – робити якісні продукти, які приносять користь людям і змінюють світ.
14225521_1247883215251388_3144339461972948913_nЩо робить V.I.Tech?

Розробляє систему в галузі управління охороною здоров’я. Станом на зараз – біля 40 млн пацієнтів, 10 років в роботі, всі критичні технічні рішення за компанією. За цей час співробітники знаходили і бачили стільки всього цікавого, що довелося організувати підрозділ R&D. Власне тому робота – і цікава, і відповідальна.

Команда V.I.Tech – це цілісні, дорослі люди, з чітким баченням, чого вони прагнуть, і як цього досягти. Саме тому постійний розвиток у V.I.Tech – не гарний лозунг чи вигадка HR, а щоденна необхідність для кожного. Компанія підтримує ініціативи свого екіпажу. Робота у V.I.Tech – це, передовсім, реалізація своїх здібностей, вмінь, цілей, і там цінують людей, які знають, чого хочуть.
vitechДля компанії важливий розвиток ІТ-сфери, адже у ній розуміють, що вона давно входить в єдину екосистему.ю і взаєморозвиток – єдина умова якісного майбутнього.

«Стати частиною ІТ-Кластеру для нашої компанії це ще одна можливість брати участь у змінах країни. Це – дати нашій команді більше можливостей для розвитку та взаємно ділитися своїми знаннями та експертизою у межах освітніх проектів та програм», – каже Віктор Сарапін, СЕО V.I.Tech.
vitech_capCЕО Львівського ІТ Кластеру Степан Веселовський привітав компанію V.I.Tech і висловив впевненість у продуктивній кооперації:

“Ми давно знайомі з роботою цієї компанії і бачимо у її співробітниках велике прагнення розвивати ІТ-галузь Львова. І ми раді, що команда Львівського ІТ Кластеру поповнилася такими людьми. Скоро можна очікувати ще більше успішних проектів”.

Більше про V.I.Tech читайте на сайті компанії.