В Український Стартап Інвестують Більше 100 Мільйонів Доларів

10 May, 2017

Київський стартап Grammarly залучить 110 мільйонів доларів інвестицій. Головними інвесторами стартапу стали фонди General catalyst, IVP та Spark Capita в рамках раунду публічного фінансування.

Двоє київських друзів заснували цей стартап ще у 2009 році. З того моменту сервіс встиг стати одним з кращих граматичних сервісів, а команда розробників зросла до 100 осіб. 110 млн доларів – рекордна для України інвестиція, це перші гроші інвесторів в Grammarly за 8 років діяльності. За словами авторів проекту, гроші використають для пришвидшення росту компанії.

Сервіс Grammarly перевіряє письмову англійську на наявність граматичних та синтаксичних помилок, правильність побудови речень в реальному часі. Працює сервіс на основі штучного інтелекту. Розрахований сервіс на широку аудиторію, для особистого та професійного спілкування. Сервіс безкоштовний, але за додаткову плату можна замовити преміум версію, яка включає в себе додаткові послуги – перевірку тексту на плагіат та рекомендацію як покращити текст згідно з обраним стилем. Grammarly є окремим додатком для смартфонів, а також працює з різними браузерами.

Більше інформації за посиланням.