Відкрито Акредитацію Журналістів на ІТ Арену

06 Sep, 2017

Львівський ІТ Кластер запрошує журналістів на ІТ Арену, найбільшу технічну конференцію Східної Європи, яка відбудеться з 29 вересня-1 жовтня.

ІТ Арена – найбільша технологічна конференція України та Східної Європи, вже вчетверте відбудеться цього року на стадіоні Арена Львів. Минулого року подія зібрала 2 000 учасників та 80 закордонних та українських спікерів, експертів з ІТ та сучасних технологій.

Організатори конференції запрошують журналістів українських та міжнародних медіа, долучитися до унікальної події у світі ІТ – послухати іноземних експертів, серед яких представники відомих компанiй Amazon, Airbnb, TechCrunch, Jugnoo, 500 startups; ознайомитися з українськими стартап-ідеями під час конкурсу стартапів Startup Competition та розробками українських ІТ компаній, які будуть представлені на виставці Tech Expo.

Ви матимете також нагоду відвідати найбільший фестиваль електронної музики Futureland, який відбудеться в рамках конференції, а на третій день зможете взяти участь у воркшопах в центральній частині Львова.

Акредитація – за посиланням https://itarena.ua/#mediaaccreditation