VindiTek: вітаємо нову компанію у Кластері

10 Jan, 2017

У 2016 році до Львівського ІТ Кластеру доєдналися 25 компаній. Серед них – VindiTek. Із радістю розказуємо про нового учасника Кластеру.

VindiTek було засновано у 2014 році як команду досвідчених спеціалістів з чітким наміром побудувати у Львові компанію європейського зразка, що надаватиме своїм клієнтам високоякісні послуги зі створення онлайн-продуктів з використанням найновіших технологій та урахуванням вимог ринку. В основному, компанія співпрацює зі стартапами на початкових етапах розвитку та спеціалізується на наданні повного пакету послуг з технічної реалізації інноваційних рішень замовників, від ввідних досліджень та консультацій, створення прототипів, розробки дизайну та інженерії до фінального тестування та, за необхідності, подальшої підтримки.

Розробницькі команди VindiTek беруть участь у створенні веб- та мобільних продуктів для таких ключових сфер ринку як фінансові та маркетингові технології, IoT, електронна комерція, віддалені комунікації та соціальні медіа, HoReCa та інші.
new-member_vindi“Ми намагаємось зламати класичний підхід до продажу інженерних послуг в Україні та працювати з нашими замовниками на партнерських засадах. Використовуючи свої знання ринку технологій та здобутий досвід, ми допомагаємо молодим компаніям знайти найбільш оптимальне рішення для втілення початкової ідеї в повноцінний, готовий до ефективного продажу кінцевий продукт. Тому вступ у Львівський ІТ Кластер був для нас очевидним кроком. Ми раді приєднатися до команди, що виступає рушійною силою у перетворенні Львова в ключовий розробницький центр Східної Європи. Я знаю, що разом ми готові до великих звершень, отож let’s go!”, – каже засновник компанії Ростислав Бачик.

У свою чергу, СЕО Львівського ІТ Кластеру Степан Веселовський висловив упевненість, що VindiTek додасть вагомий внесок до проектів Кластеру:

“Розширення спільноти Львівського ІТ Кластеру позитивно впливає на розвиток львівського ІТ, адже тут об’єднуються зусилля найкращих ІТ-компаній. У VindiTek я бачу вмотивованих людей, які прагнуть активно долучатися до проектів Кластеру. Тож, невдовзі ми побачимо результат цієї роботи”, – каже Степан Веселовський.