Вітаємо Brainence у Львівському IT Кластері

19 May, 2021

Brainence – це кваліфіковані професіонали у сфері аутсорсингу та розробки програмного забезпечення, що займаються встановленням взаємовигідних ділових відносин між компаніями. Запускаючи 20+ проектів щороку, починаючи з 2016 року, компанія зменшує ризики для клієнтів та пропонує швидкий час виходу на ринок, забезпечуючи при цьому програмний код високих стандартів, який можна швидко передати команді на стороні замовника в будь-який час. Клієнти Brainence варіюються від стартапів, що розробляють MVP, до всесвітньо відомих компаній.

“Ми раді бути частиною Львівського ІТ Кластеру, для нас це показник того, що ми рухаємось та розвиваємось належним чином. Ми раді приєднатися до компаній, які розвивають ринок ІТ-послуг у нашому місті та в цілому в Україні.” Андрій Корницький, CEO та співвласник компанії Brainence.

“Справді, ця співпраця є хорошим показником того, що Кластер, як компанія, не зупиняється на межах одного міста, але намагається просувати та підтримувати IT спільноту всієї країни. Вступ Brainence до Львівського IT Кластеру доводить, що разом ми лише зміцнюємо наші відносини між компаніями, але й виходимо на новий рівень.”Степан Веселовський, CEO, Львівський ІТ Кластер.