Вітаємо HebronSoft у Львівському ІТ Кластері

06 Aug, 2019

HebronSoft – інформаційно технологічна компанія Львова зі штаб квартирою в США, яка спеціалізується   на розробці програмного забезпечення та інженерії з впровадженням Blockchain платформ.

hebronsoft

Компанія зібрала навколо себе висококваліфікованих, об’єднаних улюбленою справою  спеціалістів для того, щоб втілювати в життя всі ідеї клієнтів і робити їх бізнес успішнішим. 
Для HebronSoft бізнес базується на довірі між людьми. Тому компанія намагається вибудовувати довготривалі та міцні стосунки як із клієнтами, так і з працівниками, які є найбільшою цінністю HebronSoft.
Однією з особливостей компанії, яка виділяє її серед інших,  є її соціальна складова. HebronSoft – соціальна ІТ компанія України, яка була заснована в партнерстві з Hebron IT Academy for Orphans. HebronSoft підтримують Академію фінансово, надають менторів та викладачів з програмування, приймають студентів на практику, а також забезпечують працевлаштування успішним її випускникам.
 
Лілія Валігун, СЕО в HebronSoft розповідає: “Компанія HebronSoft має за честь вкладати свої ресурси і кошти для повноцінного утримання і надання висококваліфікованої ІТ освіти для українських сиріт та малозабезпеченої молоді. Культура компанії показала, що в HebronSoft працюють найбільш мотивовані та віддані своїй справі професіонали, з якими радо працюють наші клієнти. Ми дуже раді за можливість доєднатися до спільноти однодумців в Lviv IT Cluster!”

“HebronSoft – це компанія з сильною соціальною місією. Ми дуже раді, коли такі компанії приєднуються до Львівського ІТ Кластеру. ІТ Кластер – це платформа якісних змін для ІТ-індустрії та розвитку Львова в цілому. Наші цінності співпадають, а участь в Кластері дасть можлиівсть компанії глобальніше впливати на соціальний розвиток міста” – каже Степан Веселовський, виконавчий директор Львівського ІТ Кластеру.