Вітаємо Movadex у Львівському ІТ Кластері

04 Oct, 2021
Мовадекс — це самобутня агенція з дизайну та розробки. Буденні та нудні речі компанія перетворює на насичений та унікальний досвід! З 2017 року компанія розробляє інноваційні проєкти для клієнтів з різних індустрій: охорона здоров’я, менеджмент, кібербезпека, та багато інших. Мовадекс визнана кращою агенцією у сфері дизайну за версією Clutch, це компанія №1 з дизайну логотипів в Україні згідно з The Manifest, маємо 200+ успішних проєктів і 100+ задоволених клієнтів.
for-fb2021-09-23-4

“Для моєї команди дуже приємно стати частиною Львівського IT Кластеру. Львів — серце України, і ми хочемо зробити все, щоб він став серцем IT України — технологічної і прогресивної. Будемо раді співпраці зі всіма, досвід кожної компанії унікальний, тому завжди є про що поговорити. Дякую!”Норайр Каграманян, СЕО Movadex.

Команда переконана, що бізнес не повинен бути нудним, і тому вони працюють над цим кожен день! Мовадекс пишаються тим, що мають змогу розвивати IT-індустрію в Україні та світі, показуючи усім, що українські спеціалісти  — найкращі!
for-fb2021-09-23-3
“Кількість ІТ-компаній у Львові зростає і ми раді, що кількість наших партнерів так само збільшується. Ми вдячні за увагу до нашої діяльності, яка націлена на розвиток ІТ-індустрії Львова. Вірю, що наша співпраця буде плідною, та разом ми створимо ще більше проектів, які принесуть користь індустрії та нашому місту,” – Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру.