Вітаємо SPsoft у Кластері

30 Jun, 2020

SPsoft – сервісна ініціатива Михайла Лазора, який протягом 10 років очолював Epam Lviv та має досвід розбудови команд від 0 до 1000 інженерів, що надають послуги провідним компаніям світу. Також Михайло є власником бізнес центру й ІТ бізнес-екосистеми synergy.lviv.ua, в якому завжди відкриті двері для учасників ІТ ком’юніті.

SPsoft пропонує ІТ Аутсорсинг 2.0  – не просто надання клієнту необхідних послуг з розробки програмного забезпечення, а розробку рішень, які комплексно вирішують проблеми бізнесу й надають найбільшу цінність в найкоротший термін.

Відмінні риси компанії:

– прототипування рішення для клієнта за 1 тиждень від першого дзвінка, ще до того як підписаний договір;
– гнучке управління і оптимізація задіяних ресурсів на проектах клієнта (ніяких десятків інженерів на роки);
– senior команди;
– культура ставлення до проектів клієнта як до власного бізнесу;

– опціони для ключових членів команди;

SPsoft існує з 2018 року, але члени її команди добре знайомі як у Львівському IT ком’юніті, так і за межами Львова. Це професіонали з сотнями людино-років кумулятивного досвіду роботи над ентерпрайз-грейд проектами. Серед них  – лідери Львівського Ruby-community pivorak.com, провідні фронтенд розробники, міжнародно визнані спеціалісти з кібербезпеки та алгоритмів машинного навчання з 70+ тематичними публікаціями. За плечима в кожного – десятки успішних проектів, від стартапів до міжнародних корпорацій.

spsoft-summer-party-1

«Буду радий зустрітись з тими представниками львівської ІТ-індустрії, яких знаю і вже давно не бачив, також буду радий познайомитись і потоваришувати з тими кого ще не знаю. Побачимось на івентах Львівського ІТ Кластеру», – каже Михайло Лазор.

«Ми раді вітати SPsoft у нашій організації, яка успішно росте. Сподіваюся на плідну співпрацю, яка принесе не один проект для розвитку ІТ-індустрії Львова». – Коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру.