Вітаємо StaffingPartner у Львівському IT Кластері

06 Dec, 2021

Новим учасником Львівського ІТ Кластеру стала рекрутинг ІТ компанія StaffingPartner. Основний напрямок роботи – підбір IT спеціалістів для компаній з України, США та Європи. Також StaffingPartner надає послуги аутсорсингу рекрутерів, рекрутмент консультування та технічної оцінки кандидатів.

За 4 роки постійного розвитку та вдосконалення компанія стала найбільшою IT рекрутинг агенцією України. Професійна команда – це більше 50-ти in-house рекрутерів, що дозволяє їм опрацьовувати до 30 вакансій однієї компанії одночасно та закривати їх протягом 2-х місяців.

На сьогодні, StaffingPartner має базу з понад 210 000 IT спеціалістів, тому клієнти отримують перших кандидатів вже через 3 дні від початку роботи.

“Ми горді бути першою IT рекрутинг компанією в Кластері. Переконані, що будемо корисними  ІТ спільноті та готові разом розвивати IT індустрію Львова та України”Андрій Якібчук, співзасновник StaffingPartner.

“Від імені усього Львівського ІТ Кластеру скажу, що ми дуже раді, що наша спільнота росте та збільшується прогресивними компаніями. Особливо тішить те, що ми роширюємо специфіку компаній об’єднання. Впевнений,  що завдяки представникам різних сфер технологічного бізнесу, ми зможемо ще ефективніше працювати на користь Львівської ІТ індустрії, ” – коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру.