Вітаємо Wetelo у Львівському ІТ Кластері

17 Oct, 2018

Компанія Wetelo займається розробкою веб-додатків та додатків для мобільних пристроїв з впровадженням Blockchain і Smart Contracts у проекти, реалізацією SAAS та СRM проектів у ключі JavaScript програмування. Команда не лише втілює в життя ідеї клієнтів, а й працює над реалізацією власного продукту, первинно створеного для автоматизації процесів всередині компанії, переваги якого матимуть змогу оцінити наші партнери.

«Зважаючи на позитивний імідж України в сфері ІТ та динамічний розвиток галузі всередині країни, очевидною стала потреба в створенні внутрішньої спільноти, яка б обʼєднала усіх причетних до ІТ-індустрії. Lviv IT cluster взяв на себе роль новатора, а наша компанія із задоволенням приєднується до команди однодумців та сприятиме розвитку, зміцненню і покращенню локального бізнес-середовища» – коментує Юрій Фірс, засновник та СЕО компанії Wetelo.

wet2
«Однією з найважливіших цілей Львівського ІТ Кластеру є розвиток активної ІТ-спільноти у Львові, яка ефективно співпрацює задля глобальних змін міста, країни, економіки. Ми раді вітати Wetelo у нашій спільноті, яка постійно зростає. З новими учасниками з’являються нові ідеї та нові проекти до яких ми відкриті.» – Степан Веселовський, СЕО, Львівський ІТ Кластер.

В чому секрет продуктивної роботи? Зібрати кмітливих людей, об’єднаних улюбленою справою, та створити дружню атмосферу. Адже успішний результат – це значно більше ніж кваліфікація та майстерність, і ми можемо сміливо стверджувати: Wetelo щоразу вдається його досягати.

Команда супроводжує проект від ідеї до запуску. Головною метою роботи є не просто створити якісне та надійне рішення, але і налагодити співпрацю та завʼязати тривалі відносини таким чином, щоб кожен клієнт став частиною не лише комплексного процесу розробки продукту, але і команди загалом.