Восени Cтартує Будівництво Innovation District IT Park


Львів вже майже готовий до початку будівництва найбільшого інфраструктурного проекту, яке заплановане на осінь. Комплекс зможе розмістити більше 10 000 працівників.

IT Park – масштабний проект, який складається з 6 офісних будівель, 2 бізнес-центрів, готелю, мультифункціонального центру, університету та дитячого садочка. Загальна площа проекту – 10 гектарів. Innovation District IT Park буде зведений на перетині вулиць Стрийська, Чмоли, Козельницька та Луганська, звідки легко можна дістатися до аеропорту, головного залізничного вокзалу, університетів Львова та історичної центральної частини міста.

parksmall
Innovation District IT Park стане місцем, яке пропонує комфортні умови праці, можливості нетворкінгу, та, очікувано, стане хабом для генерування ідей та перетворення їх у реальні стратапи. Більше того, Innovation District IT Park підтримуватиме освітні програми. На території парку передбачений університет, загальною площею 6,000 м2. Офісні приміщення будуть обладнані найновішими технологічними рішеннями та з дизайном, розробленим індивідуально під кожну окрему ІТ компанію.

Перша стадія будівництва IT Park триватиме 2,5 роки, а перший раунд інвестицій сягатиме 95 мільйонів доларів. Друга стадія будівництва триватиме від 5 до 6 років, за словами забудовника.

Першими резидентами Innovation District IT Park стануть компанії SoftServe, N-iX, GlobalLogic, Intellias, та Perfectial. Вони займатимуть близько 50, 000 м2 офісних приміщень.

“На сьогодні, у Lviv IT Cluster входить 65 компаній і ми дуже добре знаємо наших учасників та розуміємо їхні потреби. Ми зробили дослідження серед місцевих ІТ компаній, результати якого показали, що локація Стрийська-Чмоли є найкращим місцем з точки зору логістики. Найважливішим є те, що ми повинні разом співпрацювати з іншими ІТ компаніям. Співпрацювати, а не конкурувати – це головне завдання Lviv IT Cluster. Кожна ІТ компанія у Львові має свою сферу, в якій є експертом. Спільними зусиллям, ми можемо зацікавити великих клієнтів”. – Коментує Андрій Павлів, Supervisory Board Chairman, Lviv IT Cluster, CEO & Co-Founder, N-iX.

Ми дуже пишаємось тим, що так багато розумних людей працюють тут у Львові, над глобальними проектами. Звісно, ми мусимо забезпечити їх найкращими умовами для роботи та відпочинку. Я вірю, що цей проект стане фундаментальним для розвитку нашого міста. В далекій перспективі, IT Park допоможе зробити Львів справжнім бізнес-центром. – Володимир Женчак, Developer & Investor, Innovation District IT Park.

park2small
Успіх – це не щось, що стається з нами відразу, він вимагає відданості та наполегливості. Більшість ІТ компаній притримуються цього погляду. Ми мусимо запитати себе – що ми можемо зробити для того, щоб вдосконалити якість освіти. IT Park стане креативним середовищем, де студенти зможуть навчатися та займатись саморозвитком. Це середовище може розвиватись завдяки різноманітності дисциплін, серед яких біоетика, етика інформаційних технологій, ІТ законодавство, тощо. – Тарас Добко, Senior Vice-Rector, Ukrainian Catholic University.

Минулого року, ми вперше презентували наш проект Innovation District IT Park. Цього року, ми вже на крок попереду – ми маємо вже перших інвесторів та резидентів. IT Park – проект, який доводить, що ІТ індустрія у Львові готова вже створювати нову інфраструктура для міста. Проект має на меті стати центром розвитку ІТ індустрії, забезпечуючи всіма засобами, спрятливими для бізнес-середовища. – Степан Веселовський, CEO, Lviv IT Cluster.

“Останнім часом ми дуже багато говоримо про креативну економіку. Але ми хочемо не лише говорити про неї, а будувати ї, бути активними її учасниками. Для SoftServe дуже показовим є буди задіяними у такому інноваційному проекті як IT Park, оскільки таких проектів в Україні не багато. Проект є унікальною синергією університетів, бізнесу, девелоперів та влади. Це лише початок перетворення нашого міста. Я впевнений, що IT Park стане особливим місцем для підприємців та стратапів для створення бізнес ідей та місцем навчання та мотивації для талановитих людей. Олег Денис, Executive Vice President, SoftServe.

Детальніше про проект – http://itcluster.lviv.ua/projects/it-park/