Вперше у Львові – Майк Бутчер, Editor-at-large Найвідомішого Тех Медіа TechCrunch

24 Jul, 2017

У вересні до Львова на технологічну конференцію ІТ Арена завітає головний редактор найвідомішого технічного видання Європи TechCrunch – Майк Бутчер. Експерт з сучасних технологій та стартапів розповідатиме про технологічне майбутнє, перспективність розвитку ІТ в Україні та її місце в технологічному світі.

TechCrunch – онлайн-видання, яке спеціалізується на новинах ІТ індустрії, починаючи від описів продуктів та ідей стартапів, закінчуючи новинами найбільших ІТ компаній. У 2008 році TechCrunch Europe назвали кращим бізнес-виданням Великобританії, у 2009 Twitter сторінка видання увійшла в ТОП 10 кращих блогів, а The Daily Telegraph назвали видання найбільш впливовим технічним виданням. TechCrunch заснували також кілька відомих проектів: технологічну конференцію TechCrunch Disrupt, щорічну церемонію-нагородження кращих стартап ідей Crunchies та веб-ресурс CrunchBase, на якій розміщують інформацію про ІТ компанії.

Mike Butcher - Istanbul, Turkey Wednesday 6th November 2013: The Webit Congress 2013. Photo: Dan Taylor/Heisenberg Media

Mike Butcher – Istanbul, Turkey Wednesday 6th November 2013: The Webit Congress 2013. Photo: Dan Taylor/Heisenberg Media

Майк Бутчер – журналіст з багаторічним стажем роботи, Editor-at-Large видання TechCrunch, співорганізатор проекту TechHub у Лондоні, а також дописувач таких найвідоміших видань як The Financial Times, The Guardian, The Times, The Daily Telegraph and The New Statesman. У 2000 році Майк Бутчер був названий кращим журналістом року за версією NetMedia, у 2004 році він увійшов до ТОП 100 Innovators of Internet Decade, у 2008 році увійшов до ТОП-100 людей креативної індустрії Лондона за версією газети The Independent та The Hospital Club. У 2009 році його назвали одним з ТОП-10 блогерів на Twitter у Великобританії та одним з ТОП-50 найвпливовіших британців у галузі технологій за версією The Daily Telegraph. У квітні 2010 року він увійшов у рейтинг “UK’s Top 100 influencer list” складений Wired, та залишався у ньому також у 2011, 2012 (у 2013 рейтинг не складали), 2014 і 2015 роках.

Серед тем доповідей журналіста – майбутнє новітніх технологій, штучний інтелект, стартап екосистема Європи та робота з технічними медіа. «Я з нетерпінням очікую на можливість заглибитись в українську технічну сферу під час ІТ Арени» – розповідає Майк Бутчер.

На ІТ Арені, Майк Бутчер виступатиме з доповіддю під час бізнес-стріму, а також входитиме до журі конкурсу стартапів. ІТ Арена відбуватиметься у Львові на стадіоні Арена Львів з 29 вересня до 1 жовтня.