Вже 729 Заяв Подано На Навчальні Програми Кластеру

13 Jul, 2018

Вчора, 12 липня, розпочалась вступна кампанія у Заклади Вищої Освіти України. Ми підрахували скільки заяв абітурієнти подали на навчання на інноваційні програми Львівського ІТ Кластеру в перший день вступної кампанії. Абітурієнти можуть подавати заяви на навчання у електронному вигляді ще два тижні.

Кількість заяв абітурієнтів у конкурсному відборі визначена згідно веб-сайту Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО) станом на 8:00 13 липня.

На навчальні програми у Львівській Політехніці уже подано більше 500 заяв, а саме 80 на бакалаврську програму Internet of Things, на 239 на бакалаврську програму Artificial Intelligence, 7 на бакалаврську програму Robotics, 58 на бакалаврську програму Business Analysis & Data Science та 138 на бакалаврську програму Кібербезпека.

На навчальні програми у ЛНУ ім. Івана Франка уже подано 54 заяви на бакалаврську програму Data Science&Intelligent Systems, 50 заяв на програму Інтелектуальний аналіз даних (Data Science) та 94 на програму Комп’ютерні науки (Computer Science).

На бакалаврську програму Кібербезпека у ЛДУ БЖД подано 9 заяв.

Також станом на 09:00 13 липня на сайті ЄДЕБО створено 130 285 електронних кабінетів вступників та подано 141 562 електронних заяв.

tttitle

Водночас пропонуємо вступникам не залишати подання електронних заяв до останніх днів вступної кампанії. Нагадуємо, зареєструвати особисті електронні кабінети на веб-сайті вступники мають можливість до 25 липня, а подавати заяви на навчання через зареєстровані електронні кабінети можна до 18:00 26 липня.

Якщо ви цікавиться комп’ютерами та інформаційними технологіями, пропонуємо обирати інноваційні програми навчання у Львівських університетах. Детальніше про навчальні програми Кластеру переглядайте на веб-сайтах навчальних програм за посиланням.