Waverley Software Запускає Програму “Доброчинність за рекомендацію”

13 Mar, 2017

Waverley Software, компанія з Кремнієвої Долини (Каліфорнія) розширює офіс у Львові. Компанія активно розшукує розробницькі таланти.

Для того, щоб закрити гарячі вакансії у Львові, в тому числі і позиції для Java та Javascript розробників, Waverley запускає спеціальну кампанію для заохочення рекомендацій.

За кожну успішну рекомендацію (після прийняття кандидата на роботу) компанія пожертвує $300 будь-якій доброчинній організації, яку обрав учасник. Рекомендації можна зробити на сайті компанії, у соціальних мережах чи особисто будь-кому з членів HR-відділу компанії.
picture2
Про Waverley: це компанія, яка займається розробкою програмного забезпечення. Штаб-квартира компанії розташована у Пало Альто, Каліфорнія. Компанія має розробницькі центри у Східній Європі та Південно-Східній Азії. Понад 20 років Waverley вирішує складні технічні завдання для різних клієнтів: як стартапів, так і великих корпорацій. Компанія спеціалізується на робототехніці, рішеннях для бізнесу, медицини, автомобілів, розумних будинках та Інтернеті Речей.

Читайте також:

Шукаємо Менеджера з Освіти

IT Arena Шукає Асистента з Піару

Wanted: Асистент з Продажів у Команду Конференції IT Arena