WebCodium приєднується до Lviv IT Cluster!

04 Sep, 2017

Хороші новини! Компанія WebCodium приєдналась до Львівського ІТ Кластеру.

WebCodium – це маленька IT компанія, яка створена у Львові. Починаючи з 2014 року, WebCodium втілює у життя всі різновиди веб-сайтів для клієнтів зі Скандинавських країн. Також компанія працює над власними продуктами.

webcodiummeeting

У WebCodium зібрались розумні, веселі і здібні люди. Компанія прагне зробити світ кращим. Включаючи цифровий. Працівникам компанії подобається створювати гарні речі, які будуть надихати і якими будуть захоплюватись всі.

“Ми раді долучитись до Львівського IT Кластеру, адже це, в першу чергу, вклад в майбутнє України. WebCodium за світле майбутнє для нас всіх. А для цього нам потрібно об’єднуватись і спільними силами будувати міста, в яких живемо. IT Кластер – саме таке об’єднання, яке зачіпає важливі напрямки розвитку Львова”. – коментує засновник WebCodium, Володимир Якимович.

СЕО Львівського ІТ Кластеру Степан Веселовський додає: «Кількість ІТ компаній у Львові зростає і ми раді, що кількість наших партнерів так само збільшується. Разом ми зможемо більше. Попереду в нас багато спільних багатообіцяючих та цікавих ІТ проектів».

Більше про компанію WebCodium можна дізнатись на офіційному сайті.