Вітаємо .doCode Studio у Львівському ІТ Кластері

20 Aug, 2021

.doCode Studio львівська ІТ-компанія, яка займається веб та мобільною розробкою, здебільшого у сфері розваг та фінансів. З 2018 року, коли її було засновано, компанія працює з клієнтами із Великобританії, Швеції, США, Нідерландів та ін. На даний момент .doCode Studio стрімко розвивається, за останні пів року колектив зріс на 50%.

“Я вірю, що вступ .doCode Studio в Львівський ІТ Кластер це позитивна зміна для обох сторін. Ми готові всіляко підтримувати організацію та сприяти розвитку ІТ-індустрії міста. Для нас це новий досвід, тому готуємось до челенджів і до обмін знаннями з колегами” Платон Михальчук,CEO і власник .doCode Studio.

Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру, теж прокоментував вступ нової компанії до асоціації “Львівські ІТ-компанії доросли до такого рівня, що вони хочуть інвестувати сили, час та гроші не тільки у свій розвиток, а й у розвиток міста та ІТ-галузі загалом. Я щасливий, що команда натхнених професіоналів, відданих своїй справі,  .doCode Studio, доєдналася до Львівського ІТ Кластеру. Вірю у плідну співпрацю між нами”.