Вітаємо UKEESS Software House в ІТ Кластері!

11 Apr, 2017

UKEESS Software House – компанія, яка займається розробкою програмного забезпечення. Інтелектуальна сила і командний дух компанії допомагає створювати програмні рішення високої якості. Співробітники компанії – це високомотивовані програмісти, менеджери проектів, аналітики, дизайнери і тестери. Вони мають глибокі знання і великий досвід у роботі з сучасними технологіями. Якщо Ви шукаєте високу якість ІТ-послуг то це до UKEESS Software House!

«Ми раді стати частиною найбільшої IT спільноти в нашому місті – Lviv IT Cluster. UKEESS охоче чекає того дня, коли зможе брати участь в соціальних та комерційних ініциативах Lviv IT Cluster. Наша компанія має амбітні плани стосовно професійного та соціального росту, відкриття нових талантів і хоче зробити внесок в розвиток Львова, як одного з основних IT осередків в Україні разом з іншими членами Lviv IT Cluster» – коментує СЕО компанії, Володимир Біловус.

Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру додає: «Вітаю компанію UKEESS Software House в Львівському Кластері. Чим більше ІТ компаній додається до кола наших партнерів, тим більше у нас можливостей разом розвивати та популяризувати ІТ у місті. Компанія має амбітні плани розростатись, так само як і Львів має амбіції стати одним з найбільших ІТ міст Східної Європи».

Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті.