Вітаємо Volpis у Львівському ІТ Кластері

13 Aug, 2021

Volpis створює індивідуальні програмні рішення з 2014 року, входячи до списку найкращих компаній з IT аутсорсингу та розробки програмного забезпечення

“Ми раді, що стали частиною спільноти Львівського ІТ Кластеру, оскільки, ми також прагнемо збільшити кількість високотехнологічних продуктів та підвищити якість життя y нашому місті.” Юрій Яцейко, CTO у Volpis.

Компанія дає можливість організаціям будь-якого розміру піднятися у топі своєї галузі.

Завдяки комплексному технічному досвіду, сучасним технологіям та ощадливому управлінню, Volpis допомагає підприємствам максимізувати свої доходи та підвищити ефективність на ринку.

Відтак основними сервісами компанії є:
  1. Розробка мобільних та веб-додатків;
  2. UX/UI дизайн;
  3. Discovery аналітика;
  4. Тестування та підтримка;
  5. IT консалтинг для стартапів.

for-fb2021-08-13-2

Компанія вірить, що успіх клієнтів – це спільна перемога, на шляху якої є якісно виконана робота та злагоджена комунікація.

“Вступ до Львівського IT Кластеру є важливим кроком для нашої компанії. Ми щасливі долучитись і зробити свій внесок у розвиток і популяризацію нашого міста на міжнародному ІТ ринку.” Костянтин Хута, СЕО у Volpis.

Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру додає: “Є позитивна динаміка на львівському ринку ІТ-компаній. Кластер активно зростає разом з індустрією. І тепер я радий вітати Volpis  з нами. Попереду в нас дуже багато нового, тому надзвичайно важливо те, що саме в такий період у нас з’являються нові учасники.”