X-Box за Кмітливість: Нагородження Переможців Конкурсу IT Future

06 Feb, 2019
Проект IT Future продовжує тішити своїх учасників. Після кількох місяців візитів до Львівських шкіл та екскурсій до ІТ Компаній, менеджери проекту організували конкурс для всіх школярів, що брали участь у цьогорічному сезоні IT Future.

Десяти- та одинадцятикласникам, які впродовж семестру мали можливість послухати про перспективи навчання в ІТ сфері та інноваційні освітні програми, випала нагода проявити свої здібності. Школярі взяли участь у конкурсі, умовою якого було розв’язати логічну задачку. Першим з завданням справився Назар Величко та отримав у подарунок  X-Box. Друге та третє місце визначили з-поміж решти тих, хто дав правильну відповідь, за допомогою рандомайзера. Цьогорічні переможці: Ярослав Куцела та Олена Турківська, отримали JBL колонку та Lego Technic. Подарунки надали партнери програми IT Future.
1 / 2
Нагадаємо, що проект IT Future покликаний познайомити учнів 10-11 класів зі світом технологій. Упродовж кількох місяців, представники Львівського IT Кластеру відвідали школи Львова та області та розповіли про перші кроки для успішної кар’єри в технологічному бізнесі, перспективи роботи в ІТ-сфері та можливості вступу до модернізованих навчальних програм ІТ Кластеру.
Цього року проект IT Future змінив свій формат.  Окрім звичних візитів до шкіл області та міста, учні львівських шкіл мали можливість побувати на екскурсіях в компаніях Львівського ІТ Кластеру. Учні побачили, як функціонують офіси, над якими проектами працюють спеціалісти та як виглядає робота в ІТ-компанії.