Як Будують IT Village? Нове Відео Проекту

10 Mar, 2021

Відтепер є можливість дізнатись більше деталей про будівництво заміського простору для ІТ-спеціалістів IT Village. У проекту – нове відео з деталями, які точно цікавлять тих, хто в пошуку приватного будинку.

На YouTube каналі проекту IT Village з’явився другий відеоролик, в якому Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру та Іван Капустей, головний архітектор проекту, керівник компанії VR Group, говорять про особливості будівництва будинків, інфраструктуру, дороги та комунікації в IT Village. Завданням відео було відповісти на усі запитання, які цікавлять потенційних покупців і які щоразу отримують менеджери проекту. На відео також можна краще роздивитись саму локацію будівництва, ділянки та красивий ландшафт.

Переглядайте відео та підписуйтеся на канал IT Village, щоб бути в курсі останніх новин, адже невдовзі з’явиться також друга частина відеоролика.

IT Village – некомерційний проект, який має на меті об’єднати ІТ-професіоналів, які хочуть мешкати у комфортному заміському просторі. Будівництво простору розпочалось 2 квітня 2018 року. Простір складатиметься із 134 окремих будинків різних типів у с. Нагоряни, поруч із мальовничим озером Наварія, що за 9 км від Innovation District IT Park – найбільшого інфраструктурного проекту Львівського ІТ Кластеру.