Загальні Збори Lviv IT Cluster відбулись у незвичній локації

15 Aug, 2016

10 серпня Lviv IT Cluster провів засідання загальних зборів, на яких представив результати роботи протягом останніх трьох місяців. Особливість саме цих зборів у тому, що проходили вони у IT HOUSE – новітньому будинку для ITішників, який буде добудовано до кінця року.

Під час виступу CEO Lviv IT Cluster Степан Веселовський розказав про досягнення організації. Наприклад, 254 компанії приєдналися до міської програми лояльності IT Club і майже 8 тисяч людей мають картки. У IT House вже продано 64 квартир з 72, а бакалаврська програма «Інтернет речей», яку Кластер відкрив спільно з «Львівською Політехнікою», вже зарахувала студентів-першачків. Всього було 734 заявки.
[1] 8 1920

Окрім того, Степан Веселовський розказав про конференцію IT Jazz, яка під музику об’єднала інвесторів та підприємців.

Не обійшлося і без планів. Зокрема, Степан розказав про проекти, які Lviv IT Cluster реалізує найближчим часом.

Перший проект – це щорічна конференція Lviv IT Arena, яка цього року об’єднає близько 2500 учасників та спікерів з топових компаній – Microsoft, Uber, Twitter, Spotify тощо.

Другий проект – IT Jet, покликаний розширити авіасполучення зі Львовом. Lviv IT Cluster вже провів дослідження та виявив, що представники львівських ІТ-компаній у 2015 році літали до замовників майже 10 тисяч разів. Замовники ж приїжджали до Львова майже 6,5 тисяч разів. Ці показники мають динаміку росту. Проте, враховуючи те, що з багатьма містами Львів немає прямих рейсів, це суттєво гальмує розвиток ІТ-галузі, оскільки дорога навіть до європейського міста може зайняти цілий день. IT Jet покликаний вирішити цю проблему.

1 / 13

Третій проект – IT Park. Мета проекту – будівництво сучасного комплексу, у який входитимуть офісні приміщення, освітня інфраструктура, заклади дозвілля, конференц-зали та екосистема для підтримки стартапів. Вже сформовано візію проекту, тож невдовзі відбудеться старт реалізації.