Загальні Збори IT Кластеру: Як Встигнути Все?

09 Aug, 2017

В четвер, 3 серпня, Львівський ІТ Кластер зібрав усіх учасників та партнерів на Загальні збори в опен-ейр локації Prostir, яка розташована в Парку культури. Під час зборів, Кластер презентував нові реалізовані проекти та прозвітував про те, що встиг зробити за останніх пів року.

В неформальній атмосфері просто неба, з прохолодним лимонадом та смачними закусками, учасники зборів мали нагоду обговорити поточні проекти та плани Кластеру на майбутнє.

Протягом останніх місяців Львівський ІТ Кластер зробив майже неможливе у сфері освіти – запустив чотири нові інноваційні навчальні програми у львівських університетах. Серед них: Artificial Intelligence у Львівській Політехніці, Data Science&Intelligent Systems на Факультеті Електроніки ЛНУ ім. І. Франка, Data Science та Computer Scince на Факультеті прикладної математики в ЛНУ ім. І. Франка. А в рамках проекту IT Future, освітні менеджери Кластеру відвідали 38 шкіл Львівської області та Львова з метою промоції ІТ спеціальностей серед старшокласників. В травні Кластер обрав переможця ІТ Олімпіади, виділив стипендію в розмірі 10000 грн переможцеві та обладнав комп’ютерний клас Сихівської гімназії.

1 / 4

В травні Львівський ІТ Кластер провів один з найавантюрніших своїх проектів – IT Tour. Команда Кластеру разом з львівськими ІТ експертами подолали 3000 кілометрів, відвідавши 6 найбільших міст України. В Вінниці, Одесі, Маріуполі, Дніпрі, Миколаєві та Харкові, Кластер провів пізнавальні зустрічі з місцевими ІТшниками.

В червні, під час того, як Львів охопила атмосфера джазу, Кластер провів технічну конференцію IT Jazz під час найвідомішого джазового фестивалю України Alfa Jazz Fest. Іноземні інвестори, керівники українських ІТ компаній та представники влади, спільно обговорювали розвиток ІТ індустрії в Україні та креативну економіку і потенціал Львова. Під час другого дня конференції відбулась презентація найбільшого інфраструктурного проекту Кластеру Innovation district IT Park, будівництво якого розпочнеться вже цієї осені.

1 / 4

Під час зборів, Кластер презентував усім присутнім свій новий проект – IT ID Lviv – друкований журнал про ІТ індустрію у Львові. Квартальне видання Кластеру має на меті показати іноземцям не лише туристичну привабливість Львова, але й технічну. У виданні розміщуватимуться інтерв’ю з талановитими ІТ експертами, які працюють у Львові, статті про актуальні технології та інновації. Знайти журнал можна буде в готелях та ресторанах міста вже найближчим часом.

Нещодавно Кластер спільно з онлайн виданням The Ukrainians запустив спільний проект Технологія успіху. Це – серія цікавих інтерв’ю засновників Львівських ІТ компаній, історії успіху, які мають надихнути читачів на нові звершення. В рамках проекту, оприлюднено вже 3 інтерв’ю з 7ми вже зроблених журналістами видання.

Минулого місяця Кластер розпочав проведення нового дослідження ІТ ринку Львова IT Research, яке має оновити дані щодо кількості ІТ компаній в місті, а також щодо кількості ІТ спеціалістів, яка постійно зростає. Також дослідження 2017 року має показати як економічно ІТ індустрія впливає в місті на всі інші сфери, на що витрачають кошти ІТ компанії та окремо ІТ працівники. Результати дослідження 2017 року будуть оприлюднені в листопаді.

1 / 4

Наразі Кластер посилено готується до проведення одного зі своїх головних проектів – найбільшої технологічної конференції Східної Європи, ІТ Арена, яка відбудеться 29 вересня-1 жовтня. Два десятки спікерів вже анонсовані на цьогорічну подію, також відкритий набір на подачу заяв на конкурс стартапів Startup Competition та виставку технологічних досягнень Tech Expo. В липні Кластер запросив до Львова журналістів найбільших технічних видань Європи для ознайомлення з ІТ індустрією міста та промоції ІТ Арени. Серед видань, журналісти яких відвідали Львів в рамках ІТ Арена прес-туру  – TechCrunch, Data News, WP Tech, dev.by, Zdnet.

Львів ІТ Кластер також привітав нового учасника – компанію Infopulse Ukraine.