Запуск Програм для Акселерації Бізнесу в Сфері Технологій

19 Feb, 2018

Підприємці та охочі почати свій бізнес – ця новина для вас! Center for Entrepreneurship анонсував запуск навчальних програм для акселерації бізнесу в сфері технологій (EdTech, Food Tech та Digital Marketing). Вони допоможуть досвідченим командам підприємців вдосконалити свій освітній продукт та масштабувати його на ринку.

Акселерація створена для тих, хто знає точки болю своїх клієнтів та вже їх вирішує. Ви зможете поєднувати навчання зі своєю основною діяльністю, адже воно проходитиме у неробочий час. На вибір пропонуються 3 напрямки програм:

А для менш досвідчених підприємців та студентів Центр підготував пре-акселераційну програму, яка допомагає з ідеї зробити робочий прототип бізнесу, готового до виходу на ринок або акселерації.

Гарна новина – компанія SoftServe інвестувала у Центр підприємництва 1 млн грн на честь 10-річчя Львівської бізнес-школи, Цей внесок був зроблений у форматі endowment – за зразком західних бізнес-шкіл – тобто він піде на розвиток майбутніх стартапів, які акселеруються на навчальних програмах Центру. Резервуйте собі місця, адже навчання стартує вже навесні! Детальна інформація про всі програми є на сайті.

foto-v-tekst

Якщо також бажаєш підтримати Центр та його майбутні проекти, долчайтеся до інвестицій на Спільнокошті та у вдячність ми надішлемо тобі подарунок! 🎁