IT House. Нові Фото


Завершилось будівництво унікального будинку IT House, в якому мешкатимуть лише ІТ-шники. Lviv IT Cluster побував на місці будівництва на вулиці Студинського та презентує Вам нові фотографії будинку та прибудинкової території.  

ІТ House – це унікальний проект Львівського ІТ Кластеру, створений для людей зі спільними інтересами та сферою діяльності. Це 10-поверховий будинок, збудований за найновішими технологіями, в якому комфортно мешкатимуть люди, які працюють у сфері ІТ.

1 / 4

Основна ідея проекту в тому, щоб мешканці були не просто сусідами, а спільнотою. Саме тому, для майбутніх резидентів в будинку передбачений простір спільного користування, де можна обмінюватись думками, проводити зустрічі, обговорення чи святкування. Це, зокрема, конференц-зал, спільний хол з консьєржем та охороною, а також просторе місце для дитячих візочків.

Біля будинку завершили облаштування дитячого майданчику та відпочинкової зони. Також в процесі монтажу – спортивний майданчик для мешканців, що є чудовим стимулом дотримуватись активного способу життя, недалеко від дому.

Ще однією перевагою ІТ House є просторий експлуатований дах, з якого відкривається чудовий вид на Високий Замок. Частина даху слугуватиме зоною відпочинку для мешканців, на іншій частині будуть розташовані сонячні колектори. Саме вони забезпечуватимуть 70% енергії для підігріву води.

1 / 4

IT House матиме також комерційну зону – площу, яку здаватимуть в оренду, яка приноситиме додаткові фінанси резидентам. Отримані від оренди кошти покриватимуть частину витрат на комунальні послуги резидентів будинку. Для власників автомобілів та велосипедів передбачений паркінг, який охоронятимуть 24 години на добу.

Окрім проекту IT House, помешкання в якому вже розпродані, Львівський ІТ Кластер скоро приступить до реалізації двох інших житлових проектів – IT House 2.0, IT House Premium та IT Village.