Founders’ Dialogue

Обмінюйтесь досвідом для спільного зростання


Як працює система балів

Наша наставницька програма має свою систему доступу до бронювань менторів. Для того, аби забронювати зустріч із вибраним ментором потрібно самому провести сесію для колег. Проведені менторські сесії – наша валюта.

При першому бронюванню менторської сесії  даруємо 2 бали учасникам, компанія яких налічує до 100 працівників і 5 балів тим, чия компанія налічує більше 100 працівників. 

Щоб отримати більше балів, потрібно провести зустріч у якості ментора.

 • Для менторів з компаній 500+ людей 1 проведена сесія = +5 балів.
 • Для менторів з компаній до 101- 500 людей 1 проведена сесія = +2 бали.
 • Peer-to-peer зустрічі (для СЕО компаній до 100 працівників). 1 зустріч = +2 бали кожному учаснику.

Щоб отримати доступ до сесії в якості менті на вашому рахунку має бути щонайменше 2 бали.

Щоб забронювати зустріч з СЕО компанії, в якій працює 500+ фахівців 5 балів.

бали укр

Наші ментори

 • ВСІ МЕНТОРИ
 • до 100 працівників
 • 101 - 500 працівників
 • 500 + працівників
Показати усіх учасників
Забронювати

Часті запитання

Як працює менторська програма?

Наша менторська програма має свою систему доступу до бронювань менторів. Для того, аби стати менті потрібно самому стати ментором для колег. Проведені менторські сесії – наша валюта.

Як забронювати сесію з ментором?

Обирайте ментора із запропонованих на сайті та заповнюйте форму, натиснувши на кнопку “Долучитись”. Для бронювання сесії на вашому рахунку має бути щонайменше 2 бали.

Як отримати бали?

Щоб отримати бали, потрібно провести зустріч у якості ментора.

Для менторів з компаній 500+ людей 1 проведена сесія = +5 балів
Для менторів з компаній до 101-500 людей 1 проведена сесія = +2 бали
Також можна отримати бали, долучаючись до peer-to-peer зустрічі (для СЕО компаній до 100 працівників). 1 зустріч = 2 бали кожному учаснику.

Як отримати менторську сесію, не будучи ментором?

 1. Придбати бали за донат у наші проєкти, що наближають перемогу.
  В їх рамках ми купуємо техніку, установки ППО, доукомплектовуємо особовий склад Західного регіонального управління Державної прикордонної служби, встановлюємо старлінки та відкриваємо медичні центри для допомоги постраждалим від війни.
  1 бал – $100.
 2. Поділитися своїм найбільшим провалом, повчальною історією, або ж історією на іншу тему, яка може бути корисною колегам. Написати історію у Founders’ blog = 2 бали.

Де взяти бали, якщо ви тільки приєдналися до програми?

При першому бронюванні менторської сесії даруємо +2 бали учасникам, компанія яких налічує до 100 працівників, і +5 балів тим, чия компанія налічує більше 100 працівників.

Founders’ blog

 Заробляйте бали, розповідаючи історії

25 Березня, 2024

Як побудувати ефективну команду

Перейшовши з інженерії в менеджмент, власне очоливши компанію бувши при тому програмістом, я почавбудувати навколо себе команду використовуючи найкращі підходи й принципи які я на той час знав. Всі вони напряму повʼязані з тим, як побудовані команди на outsource проєктах. Маючи уявлення того, що кожен в команді є свідомий того що робить і які обовʼязки […]

Читати більше
6 Лютого, 2024

Провал – це не кінець світу

Знати інформацію та діяти згідно з нею – це дві зовсім різні речі. Справжніми знаннями можна вважати лише ті, на яких ви опираєтеся, приймаєте рішення та втілюєте. 2 роки тому я запустила освітній проект, який успішно провалився, проте він приніс мені більше вивчених уроків, ніж будь-який теоретичний досвід. Базовими принципами запуску нового бізнесу є розуміння […]

Читати більше
6 Лютого, 2024

Чому важливі 1-on-1 зустрічі

Пригадую коли компанія тільки виникла то, як це часто буває, перші найми були досить джуніорними, адже ми не могли собі ще дозволити наймати дорогих фахівців, робили ставку на навчання в компанії. З часом ми масштабувалися, ставало все більше і більше колег, колишні “джуни” ставали лідами. Була потреба впроваджувати все більше процесів. Я ж надто пізно […]

Читати більше

ви не знайшли відповідь на своє питання або маєте пропозиції?

звертайтесь до менеджерки проєкту Юлії Візної

foundersdialogue@itcluster.lviv.ua
+380 67 827 32 81
Скопійовано!