25000
ІТ-спеціалістів у Львові у 2019
3
РОБОЧИХ МІСЦЬ СТВОРЮЄ ОДИН ІТ-СПЕЦІАЛІСТ
461
ІТ-компаній

 

ПРО ПРОЕКТ

ІТ Research – щорічне комплексне дослідження ІТ-ринку Львова, яке проводиться у місті з 2015 року з ініціативи Lviv IT Cluster. Реалізовує дослідження Соціологічна агенція Fama.

Перше дослідження (2015 р.) мало на меті здійснити загальний огляд галузі та охарактеризувати ІТ-ринок Львова. Друге (2017 р.), третє (2018 р.) та четверте (2019 р.) дослідження, окрім огляду ринку, також акцентуються на вимірюванні економічного ефекту від діяльності ІТ-галузі у Львові. П’яте дослідження (2020 р.) включатиме в себе дані про вплив пандемії на діяльність та розвиток ІТ-індустрії у Львові.

МІСІЯ

IT Research має на меті відслідковувати динамічні зміни та розвиток ІТ-бізнесу у Львові, а також його вплив на місто, суміжні індустрії та загальний економічний ефект зокрема. Дані дослідження дають можливість орієнтуватися в ІТ-галузі та ІТ-ринку зацікавленим бізнесам, партнерам, потенційним інвесторам, ІТ-компаніям різного розміру, які зацікавлені в рості та розвитку у Львові.

IT Research 5.0

Запускаємо п’яте за рахунком масштабне дослідження ІТ-ринку Львова IT Research 5.0. Особливістю цьогорічного дослідження буде дослідження впливу пандемії на діяльність та розвиток технологічної індустрії у місті.

У дослідженні IT Research щороку ми детально досліджуємо ІТ-ринок Львова, оборот ІТ-сфери та вплив на економіку міста та області. 2020 рік – незвичайний рік як для кожного зокрема, так і для бізнесів, індустрій, міст та країн в цілому. Тому, окрім усіх економічних та кількісних показників індустрії, у новому IT Research 5.0 досліджуватимемо також і вплив пандемії COVID-19 на ІТ-індустрію Львова, ефективність дистанційної роботи ІТ-спеціалістів, зміни в обороті галузі, тощо. Також дослідження міститиме прогнози щодо розвитку індустрії на найближчі роки.
800500Для максимально якісного розрахунку, важливо залучити якнайбільше спеціалістів галузі до опитування. В межах дослідження планують опитати 1000 ІТ-спеціалістів Львова. Опитування конфіденційне і дані буде використано лише з аналітичною метою.

Заповнення опитувальника займає до 10 хв. Долучайтесь до дослідження, заповнивши форму за посиланням.

ЗАПОВНИТИ ОПИТУВАЛЬНИК

ЕКОНОМІЧНИЙ ЕФЕКТ ГАЛУЗІ
ukr1
res1res5
 ПОРТРЕТ ІТ-СПЕЦІАЛІСТА
res3
res7


МАСШТАБИ ІТ-ІНДУСТРІЇ ЛЬВОВА
res6
res4

Проект IT Research 4.0 є динамічним дослідженням ІТ-ринку Львова. Зараз на сайті ви бачите бета-версію дослідження, яка може бути дещо покращена та оновлена. Якщо ви маєте пропозиції чи доповнення уже зараз без зволікань звертайтесь до менеджера проекту.


Завантажити RESEARCH 4.0 

Хочете отримати розширене дослідження ?

Деталізована версія IT Research 4.0 доступна лише для учасників LVIV IT CLUSTER.

ПРИЄДНАТИСЬ

IT Research 2018

У 2018 ми визначили економічний ефект від діяльності ІТ-індустрії у Львові, а також провели детальний аналіз ІТ-ринку та дослідили його вплив на інші бізнес-сфери міста – нерухомість, банківська та автомобільна сфера, страхування, медицина, освіта, розваги та інші.

ЗАВАНТАЖИТИ ДОСЛІДЖЕННЯ 2018 року МОЖНА ТУТ!

ЗАВАНТАЖИТИ

IT Research 2017

У 2017 ми проаналізували яким був економічний ефект ІТ-індустрії на інші сфери у Львові такі як: сфера нерухомості, банківська, страхування, автомобільна, horeca, медичина, освіта та інші. Дослідження надає вичерпну інформацію про те скільки робочих місць створює один ІТ-спеціаліст, яка динаміка ринку та яким є економічний ефект ІТ-галузі для Львова.

ЗАВАНТАЖИТИ ДОСЛІДЖЕННЯ 2017 року МОЖНА ТУТ!

ЗАВАНТАЖИТИ

IT Research  2016

У 2015 році опитавши понад 400 ІТ спеціалістів, ми зібрали вичерпні дані про ІТ-індустрію Львова. Зокрема інформацію про середньостатистичного ІТ-спеціаліста міста, його кваліфікацію та зарплату. Похибка дослідження становить менше 5%. Щоб ознайомитись з даними, переглянути інфографіки, просто завантажте звіт нижче.

ЗАВАНТАЖИТИ IT RESEARCH МОЖНА ТУТ!

ЗАВАНТАЖИТИ

IT RESEARCH У ЦИФРАХ

25000
ІТ-спеціалістів
3
Робочих місць створює один ІТ-спеціаліст
$1 B
економічний ефект від ІТ-індустрії Львова
416
ІТ-компаній
85%
приріст кількості ІТ-компаній у Львові з 2015 року
$1866
Середній дохід одного ІТ-спеціаліста


Часті запитання по проекту

 • Як Ви отримали дані?

  Методологія дослідження є комплексною, тому для ґрунтовного відображення наявного стану ринку ми застосували наступні методи збору інформації: експертні аналітичні інтерв’ю, face-to-face інтерв’ю із керівниками ІТ-компаній Львова, інтернет-опитування ІТ-спеціалістів за репрезентативною вибіркою, збір статистичної інформації завдяки спрямуванню відповідних запитів, web research для перевірки даних.

 • Чи можна довіряти результатам дослідження?

  Отримана нами інформація піддавалась перехресному аналізу випадків. Дизайн дослідження є результатом застосування наукових підходів, які вже багато років широко використовуються у маркетингових дослідженнях та довели свою ефективність. Вибірка для опитування ІТ-спеціалістів побудована, базуючись на даних ІТ-компаній про кількість та розподіл посад у кожній окремій компанії. Таким чином ми пропорційно охопили великі, середні та малі компанії, враховуючи їхню бізнес-модель.

 • Хто є замовником та виконавцем проекту?

  Lviv IT Research реалізований Львівським ІТ Кластером у партнерстві із соціологічною агенцією “Фама”. Кластер є власником результатів дослідження. Інформація, надана компаніями та ІТ-спеціалістами, є конфіденційною та подається лише в узагальненому вигляді суто з аналітичною метою.

 • Які джерела отримання інформації?

  Ми надіслали понад 56 запитів на публічну інформацію у спеціалізовані установи. Серед них навчальні заклади, департамент фінансової політики ЛМР, Головне управління статистики у Львівській області. Також інформацію надали понад 20 експертів.

Новини проекту

Інші новини