IT RESEARCH:
SALARY REPORT

Забезпечуємо ІТ-компанії точною зарплатною аналітикою

 Про B2B-продукт

Шукаєте ефективний та надійний інструмент для формування бюджетної політики у вашій компанії? Львівський ІТ Кластер розробив IT Research: Salary Report – унікальний B2B-продукт, спрямований на балансування ризиків, розвиток та стійкість вашого бізнесу.

Зарплатний звіт формується на основі фактичних даних від ІТ-компаній-учасниць спільноти. А також містить детальний аналіз 120+ посад в ІТ-галузі, з описовим профілем характеристик спеціалістів, які займають ці посади. Серед 23 функціональних категорій ви зможете обирати та переглядати діапазони винагород для професій, які цікавлять саме вас.

Крім того, ми створили додаткові фільтри, завдяки яким ви можете уточнити запит, а функціонал звіту також дозволяє переглянути базу даних по статистиках усіх посад та інтегрувати їх у власні розрахунки.

50+

ІТ-компаній

120+

посад в IT-галузі

Дізнайтесь про переваги IT Research: Salary Report від керівниці команди досліджень Львівського ІТ Кластера.

Цікавлять деталі?
Забронюйте зручний слот, і ми проведемо вам демопрезентацію.

Оптимізуйте свою систему винагород на основі точних даних

Переваги дослідження

icon-1

Найактуальніші дані

Ми створюємо звіт протягом 2,5 місяців з моменту початку збору даних. Ви отримаєте доступ до найактуальніших даних на ринку та аналітичні звіти двічі на рік.

icon-2

Бази Gross та Net

Ви обираєте, яку базу підрахунку відображати у звіті: ми забезпечуємо дані щомісячних винагород та загальної винагороди за рік з урахуванням податків або без них.

icon-3

Деталізовані статистики

Ознайомтесь з вичерпним переліком статистик, що відображають діапазони винагород для всіх рівнів кваліфікації, спеціалізацій та технологій.

icon-4

Спеціальні фільтри

Вам потрібно оцінити різницю в діапазоні винагород Full Stack та Back-end Java Developer? Ми пропонуємо фільтрування за спеціалізацією та технологіями – тож підключайте обидва параметри одночасно.

icon-5

Індивідуальний підхід

Завдяки додатковим фільтрам ви можете отримати дані, що відповідають саме вашому запиту, зокрема, обрати розмір та бізнес-модель компанії, рівень винагород для Project Manager та Product Manager для спеціалістів з технічним бекграундом чи без нього.

icon-6

Збір необроблених даних

Наш комплексний підхід до роботи з первинними даними від тех-компаній забезпечує гнучкість в опрацюванні результатів та має значну перевагу над аналізом попередньо узагальнених показників на рівні компанії.

Забезпечуйте справедливі винагороди для вашої команди завдяки IT Research: Salary Report

Для кого

Більше ніж 71% із загальної структури витрат компаній складають винагороди. Процес бюджетування має бути ретельно продуманий, оскільки ціна помилки у прорахунку надто висока. Зважуйте на тенденції ІТ-ринку, ухвалюючи системні бізнес-рішення

number-1

Ви CEO чи представник HR-департаменту, зокрема, HR-директор, Total Rewards Specialist або Talent Manager? Оптимізуйте свою політику рівнів компенсацій та тримайте руку на пульсі завдяки IT Research: Salary Reportю.

number-2

Ми запустили проєкт IT Research: Salary Report для компаній нашої тех-спільноти. Впродовж 8 років ми проводимо дослідження тех-індустрії та створюємо довготривалі партнерства. Долучаючись до збору даних, ви отримуєте звіт на вигідних умовах.

number-3

Ви масштабуєте свій бізнес та створюєте нові посади в структурі компанії? Наш звіт допоможе вам бути в курсі актуальних зарплат на ринку, визначати зарплатний діапазон для фахівців нових рівнів та спеціалізацій.

number-4

Забудьте про пошук даних на безлічі ресурсів. IT Research: Salary Report – це звіт про розумні інвестиції, що закриє базові потреби вашої компанії в зарплатній аналітиці.

Компанії-учасники проєкту

Скопійовано!