9120
ІТ-спеціалістів
35
ІТ-компаній
108
посад ІТ-індустрії
IT Research: Salary Report

Унікальне комплексне дослідження системи винагород на ІТ-ринку України

Про проєкт

Ми забезпечуємо представленість компаній різних бізнес-моделей та розмірів, що дозволяє власникам звіту точніше порівнювати зарплатну політику своєї компанії з компаніями такого ж сегменту. В межах “Starter Edition” команда проєкту IT Research: Salary Report вже проаналізувала дані понад 9120 ІТ-спеціалістів, що займають різні посади в 35 провідних IT-компаніях Кластера. Крім того, в 2023 році ми реалізуємо “Spring Edition” – збір даних буде розпочато 1 квітня, а також “Autumn Edition”, результати якого стануть доступними восени. 

За нестабільних часів для бізнесу дуже важливо, щоб HR-стратегія мала правильний напрям, а система винагород спеціалістів відповідала тенденціям на ринку. IT Research: Salary Report – унікальне зарплатне дослідження Львівського ІТ Кластера, яке надає можливість оптимізувати компенсаційну політику вашої компанії на основі точних даних, а також ефективно керувати талантами для досягнення чітких бізнес-результатів. 

Унікальність IT Research: Salary Report
Найактуальніші дані

Ми створюємо звіт протягом 2,5 місяців з моменту початку збору даних. Ви отримаєте доступ до найактуальніших даних на ринку та аналітичні звіти двічі на рік.

Бази Gross та Net

Ви обираєте, яку базу підрахунку відображати у звіті – Gross або Net. Ми забезпечуємо обидва показники.

Деталізовані статистики

Ознайомтесь з вичерпним переліком статистик, що відображають діапазони винагород для всіх рівнів кваліфікації, спеціалізацій та технологій.

Спеціальні фільтри

Вам потрібно оцінити різницю в діапазоні винагород Full Stack та Back-end Java Developer? Ми пропонуємо фільтрування за спеціалізацією та технологіями – тож підключайте обидва параметри одночасно.

Індивідуальний підхід 

Завдяки додатковим фільтрам ви можете отримати дані, що відповідають саме вашому запиту, зокрема, обрати розмір та бізнес-модель компанії, рівень винагород для Project Manager та Product Manager для спеціалістів з технічним бекграундом чи без нього.

Збір необроблених даних

Наш комплексний підхід до роботи з первинними даними від тех-компаній забезпечує гнучкість в опрацюванні результатів та має значну перевагу над аналізом попередньо узагальнених показників на рівні компанії.

Переваги для бізнесу

Дані IT Research: Salary Report стануть корисними для CEO, а також всіх спеціалістів IT-компаній, які працюють в сфері HR та безпосередньо займаються політикою рівнів компенсацій: HR-директор, Total Rewards Specialist, Talent Manager, Compensation Specialist, People Partner та інших.

Щоб ефективно реалізувати бізнес-стратегію, компаніям потрібне обґрунтоване планування – часто воно передбачає створення нових посад, яких раніше не було в структурі компанії. Доступ до IT Research: Salary Report надає можливість визначити зарплатний діапазон для фахівців нових рівнів та спеціалізацій. Крім того, дані дослідження важливі для:

  • Порівняльного аналізу: компанії можуть порівняти свої компенсаційні пакети з пакетами інших гравців на ринку та переконатися, що вони пропонують конкурентоспроможні винагороди.
  • Найму спеціалістів: доступ до даних про діапазони зарплат різних груп професій, що відповідають тенденціям на ринку для створення найкращих пропозицій топ-кандидатам.
  • Утримання: можливість виявляти та мінімізувати розриви в оплаті праці, а отже забезпечувати тривалу співпрацю з наявними висококваліфікованими фахівцями. 
  • Під час переговорів: доступ до зарплатних даних допомагає HR-менеджерам зрозуміти чи відповідає рівень винагороди посаді та досвіду спеціаліста.
  • Планування витрат: дослідження допоможе переглянути бюджети проєктів та скласти план найму згідно з ними.

 

IT Research: Salary Report – забезпечить точні зарплатні дані, які допоможуть вашому бізнесу оптимізувати власну компенсаційну систему, формувати гідну винагороду спеціалістам та запобігати відтоку кадрів. Крім того, дані дослідження стануть основою для формування бюджетної політики, спрямованої на розвиток та стійкість бізнесу. 

Щоб отримати детальну інформацію та доступ до звіту, контактуйте: 

ilona.palamar@itcluster.lviv.ua

Переконайтеся, що ваша система винагород є конкурентною

 

Скопійовано!