IT Research: Salary Report

Львівський ІТ Кластер запустив унікальне дослідження про зарплатні тенденції на ІТ-ринку України, яке допомагає ІТ-компаніям оптимізувати свою систему винагород на основі даних від учасників найбільшої тех-спільноти в Україні, утримувати спеціалістів та завжди бути конкурентними роботодавцями.

Отримати звіт
Про проєкт

Шукаєте ефективний та надійний інструмент для формування бюджетної політики, спрямованої на балансування ризиків, розвиток та стійкість вашого бізнесу? У звіті IT Research: Salary Report ви знайдете детальний аналіз 100+ посад в ІТ-галузі, а також описовий профіль характеристик спеціалістів, які займають ці посади. Серед 21 функціональної категорії посад ви зможете обирати та переглядати діапазони винагород для професій, які цікавлять саме вас. Крім того, ми створили додаткові фільтри, завдяки яким ви можете уточнити запит, а функціонал звіту дозволяє зберігати важливу для вашої компанії інформацію. 

Унікальність IT Research: Salary Report
Найактуальніші дані

Ми створюємо звіт протягом 2,5 місяців з моменту початку збору даних. Ви отримаєте доступ до найактуальніших даних на ринку та аналітичні звіти двічі на рік.

Бази Gross та Net

Ви обираєте, яку базу підрахунку відображати у звіті – Gross або Net. Ми забезпечуємо обидва показники.

Деталізовані статистики

Ознайомтесь з вичерпним переліком статистик, що відображають діапазони винагород для всіх рівнів кваліфікації, спеціалізацій та технологій.

Спеціальні фільтри

Вам потрібно оцінити різницю в діапазоні винагород Full Stack та Back-end Java Developer? Ми пропонуємо фільтрування за спеціалізацією та технологіями – тож підключайте обидва параметри одночасно.

Індивідуальний підхід 

Завдяки додатковим фільтрам ви можете отримати дані, що відповідають саме вашому запиту, зокрема, обрати розмір та бізнес-модель компанії, рівень винагород для Project Manager та Product Manager для спеціалістів з технічним бекграундом чи без нього.

Збір необроблених даних

Наш комплексний підхід до роботи з первинними даними від тех-компаній забезпечує гнучкість в опрацюванні результатів та має значну перевагу над аналізом попередньо узагальнених показників на рівні компанії.

Щоб отримати детальну інформацію та доступ до звіту, контактуйте:
Переваги для бізнесу
Ви CEO чи представник HR-департаменту, зокрема, HR-директор, Total Rewards Specialist або Talent Manager? Оптимізуйте свою політику рівнів компенсацій та тримайте руку на пульсі завдяки IT Research: Salary Report.
Ми запустили проєкт IT Research: Salary Report для компаній нашої тех-спільноти. Впродовж 8 років ми проводимо дослідження тех-індустрії та створюємо довготривалі партнерства. Долучаючись до збору даних, ви отримуєте звіт на вигідних умовах.
Ви масштабуєте свій бізнес та створюєте нові посади в структурі компанії? Наш звіт допоможе вам бути в курсі актуальних зарплат на ринку, визначати зарплатний діапазон для фахівців нових рівнів та спеціалізацій.
Забудьте про пошук даних на безлічі ресурсів. IT Research: Salary Report – це звіт про розумні інвестиції, що закриє базові потреби вашої компанії в зарплатній аналітиці.
6 причин обрати IT Research: Salary Report
Фактичні дані ІТ-компаній
Ми забезпечуємо фактичні дані компаній різних розмірів, бізнес-моделей тощо. Переконайтесь, що ви конкурентоспроможні на ринку – порівняйте свої компенсаційні пакети з компаніями, що відповідають вашій за згаданими параметрами або формуйте індивідуальні стратегії бенчмаркінгу.
Актуальна зарплатна аналітика
Ми зібрали інформацію про 100+ посад в ІТ-індустрії. Створюйте найкращі пропозиції топ-кандидатам завдяки розумінню зарплатної аналітики в ІТ-галузі.
Управління талантами
Забезпечуйте стабільність та розвиток вашого бізнесу, утримуйте наявних висококваліфікованих фахівців та будуйте довготривалу співпрацю з ними завдяки встановленню справедливих винагород
Дієвий HR-інструмент
Ви хочете, щоб під час переговорів ваші HR-керівники керувались не результатами опитувань ІТ-спеціалістів чи рекрутерів, а фактичними даними ІТ-компаній найбільшої тех-спільноти в Україні? Надайте їм доступ до IT Research: Salary Report.
Планування бюджетів
Точні аналітичні дані звіту допоможуть вам планувати бюджет проєктів та наймати спеціалістів відповідно до реальних умов на ринку.
Звіти двічі на рік
Команда проєкту проаналізувала дані та сформувала звіти в межах Starter Edition та Spring Edition. В 2023 році реалізуємо також Autumn Edition, результати якого стануть доступними восени.

Долучайтесь до наповнення звіту та отримайте його на спеціальних умовах

Скопійовано!