228 000
ІТ-СПЕЦІАЛІСТІВ В УКРАЇНІ У 2022
IT Research

Масштабні деталізовані дослідження ІТ-індустрії

Завантажити дослідження
Про проєкт

ІТ Research – дослідницька мережа з унікальною методологією, завдяки якій з 2015 року з ініціативи Львівського IT Кластера проводяться масштабні дослідження ІТ-індустрії. 

IT Research Lviv

IT Research Lviv допомагає розуміти тенденції ІТ-ринку Львова, розвитку локальної тех-індустрії та вплив на економіку, людський капітал, портрет ІТ-спеціаліста в динаміці. Перше дослідження (2015 р.) мало на меті здійснити загальний огляд галузі та охарактеризувати ІТ-ринок Львова. Друге (2017 р.), третє (2018 р.) та четверте (2019 р.) дослідження, окрім огляду ринку, також акцентують на вимірюванні економічного ефекту від діяльності ІТ-галузі у Львові. П’яте дослідження (2020 р.) містить в собі дані про вплив пандемії на діяльність та розвиток ІТ-індустрії у Львові. 

IT Research 6.0

В 2021 році команда Львівського ІТ Кластера розширила географію дослідження, щоб залучати ще більше українських тех-хабів до проєкту. IT Research 6.0 проаналізував структуру та розвиток ІТ-галузі у Львові та Івано-Франківську, дані щодо кількості ІТ-компаній та спеціалістів, економічний ефект від діяльності ІТ компаній. Дослідження також прослідковує вплив COVID-19 на ІТ-індустрію, особливості роботи ІТ-фахівців в період пандемії, ставлення до вакцинації, описує структуру та шляхи притоку людського капіталу, аналізує освітню екосистему та ін.

IT Research Resilience

В 2022 році ми реалізували IT Research Resilience – проєкт, який дослідив соціально-демографічний профіль та кількість IT-спеціалістів, релокацію працівників та офісів ІТ-компаній на території України, зміну структури компаній та міграційні настрої IT-спеціалістів. IT Research Resilience – єдине комплексне детальне дослідження тех-індустрії України під час війни, в межах якої ми не лише зафіксували поточний стан, а й змоделювали майбутні сценарії розвитку подій.

IT Research Ukraine

IT Research Ukraine – масштабне всеукраїнське дослідження, яке охопить більшість областей країни. Мета проєкту – комплексно дослідити ІТ-галузь України, сформувати повну картину ІТ-індустрії країни та визначити особливості кожного регіону. Результати IT Research Ukraine дозволять відстежувати стан та перспективи ІТ-індустрії в Україні та деталізовані особливості у кожному регіоні для стійкості та розвитку.

IT Research: Salary Report

IT Research: Salary Report – дає можливість оптимізувати компенсаційну систему компанії на основі точних даних про зарплатні тенденції на ІТ-ринку України. Дослідження проводиться двічі на рік та стане корисним для тех-компаній, щоб зрозуміти ситуацію в розрізі винагород та компенсацій в тех-галузі, мати актуальні дані, на основі яких можна формувати бюджетну політику, бути конкурентним роботодавцем на ринку, формувати достойну винагороду працівникам та запобігати відтоку кадрів.

ПЕРЕВАГИ ПРОЄКТУ
Можливість відслідковувати динаміку змін та розвитку ІТ-індустрії в місті, регіоні та загалом в Україні.
Доступ до даних про соціально-демографічний профіль та кількість IT-спеціалістів, зміну структури компаній, а також деталізований профіль ІТ-ринку.
Можливість краще орієнтуватися в ІТ-галузі та ІТ-ринку зацікавленим бізнесам, партнерам, потенційним інвесторам, ІТ-компаніям різного розміру.
Доступ до найбільш точних даних про вплив ІТ-індустрії на локальні ринки, суміжні індустрії та загальний економічний ефект для стійкості та зростання вашого бізнесу.
Звіти IT Research
2021

У 2021 році, IT Research 6.0 проаналізував структуру та розвиток ІТ-галузі у Львові та Івано-Франківську, дані щодо кількості ІТ-компаній та спеціалістів, економічний ефект від діяльності ІТ компаній. Дослідження також прослідковує вплив COVID-19 на ІТ-індустрію, особливості роботи ІТ-фахівців в період пандемії, ставлення до вакцинації, описує структуру та шляхи притоку людського капіталу, аналізує освітню екосистему та ін.

Завантажити
2020

У 2020 році, ми зібрали найактуальнішу інформацію про динаміку розвитку індустрії, її економічний ефект, а також портрет ІТ-фахівця у Львові. В IT Research 5.0 крім економічних показників проаналізовано також і вплив кризи, спричиненої пандемією COVID-19 на ІТ-сферу Львова.

Завантажити
2019

У 2019 році, ми дослідили динаміку росту ІТ-індустрії у Львові та економічно-фінансові показники, пов’язані з її діяльністю у місті. Динаміка росту протягом цього року виявилася колосальною, порівняно з усіма попередніми роками. Також ми відслідкували зміни у портреті ІТ-спеціаліста Львова та середньомісячному доході.

Завантажити
2018

У 2018 ми визначили економічний ефект від діяльності ІТ-індустрії у Львові, а також провели детальний аналіз ІТ-ринку та дослідили його вплив на інші бізнес-сфери міста – нерухомість, банківська та автомобільна сфера, страхування, медицина, освіта, розваги та інші.

Завантажити
2017

У 2017 ми проаналізували яким був економічний ефект ІТ-індустрії на інші сфери у Львові такі як: сфера нерухомості, банківська, страхування, автомобільна, horeca, медичина, освіта та інші. Дослідження надає вичерпну інформацію про те скільки робочих місць створює один ІТ-спеціаліст, яка динаміка ринку та яким є економічний ефект ІТ-галузі для Львова.

Завантажити
2016

У 2015 році опитавши понад 400 ІТ спеціалістів, ми зібрали вичерпні дані про ІТ-індустрію Львова. Зокрема інформацію про середньостатистичного ІТ-спеціаліста міста, його кваліфікацію та зарплату. Похибка дослідження становить менше 5%. Щоб ознайомитись з даними, переглянути інфографіки, просто завантажте звіт нижче.

Хочете отримувати розширену версію досліджень IT Research?

Деталізований звіт IT Research доступний лише для учасників Львівського ІТ Кластера, які зареєстровані на платформі Lviv Tech.

Скопійовано!