20000
ІТ-спеціалістів у Львові у 2017
3,37
РОБОЧИХ МІСЦЬ СТВОРЮЄ ОДИН ІТ-СПЕЦІАЛІСТ
247
ІТ-компаній

 

IT Research

Масштабне аналітичне дослідження економічного ефекту ІТ-ринку Львова

ПРО ПРОЕКТ

IT Research – масштабне аналітичне дослідження ІТ-ринку Львова із високою репрезентативною вибіркою. Воно реалізоване спільно з Соціологічною агенцією «Фама». Перше дослідження реалізували у 2016 році, дослідивши ринок ІТ-галузі Львова у 2015 року.

У 2017 ми проаналізували яким був економічний ефект ІТ-індустрії на інші сфери у Львові такі як: сфера нерухомості, банківська, страхування, автомобільна, horeca, медичина, освіта та інші. Дослідження надає вичерпну інформацію про те скільки робочих місць створює один ІТ-спеціаліст, яка динаміка ринку та яким є економічний ефект ІТ-галузі для Львова.

МІСІЯ

Проект допомагає оцінити позитивний вплив ІТ-індустрії на економіку міста та його жителів. Завдяки вичерпним даним IT Research ілюструє подальші вектори розвитку індустрії та її перспективи.

IT RESEARCH У ЦИФРАХ

17000
ІТ-спеціалістів
3,37
Робочих місць створює один ІТ-спеціаліст
$734 M
економічний ефект від ІТ-індустрії Львова
257
ІТ-компаній
30%
приріст кількості ІТ-компаній у Львові з 2014 року
$1740
Середній дохід одного ІТ-спеціаліста

kilkist

Динаміка ІТ-Ринку Львова

dymanika-copy-03


Сфера нерухомості

neruhomist


Банківська сфера

depozyty-copy-01

 

Автомобільна СФЕРА
avto-copy-02

СФЕРА Страхування
strahuvannja-copy-02

 

ВИТРАТИ на Траспортні перевезення
hromadskyi-transport-copy-02

Витрати на ІНШІ Сфери
rizni-vytraty-copy-02 

Витрати ІТ-спеціалістів на Благодійність Та ВіДпустки
blahodiinist-copy-02

Проект IT Research 2.0 є динамічним дослідженням ІТ-ринку Львова. Зараз на сайті ви бачите бета версію дослідження, яка може бути дещо покращена та оновлена. Якщо ви маєте пропозиції чи доповнення уже зараз без зволікань звертайтесь до менеджера проекту.

ЗАВАНТАЖИТИ IT RESEARCH 2.0 МОЖНА ТУТ!

ЗАВАНТАЖИТИ

Хочете отримати розширене дослідження ?

Деталізована версія IT Research 2.0 доступна лише для учасників LVIV IT CLUSTER.

ПРИЄДНАТИСЬ

IT Reserch report 2016

У 2015 році опитавши понад 400 ІТ спеціалістів, ми зібрали вичерпні дані про ІТ-індустрію Львова. Зокрема інформацію про середньостатистичного ІТ-спеціаліста міста, його кваліфікацію та зарплату. Похибка дослідження становить менше 5%. Щоб ознайомитись з даними, переглянути інфографіки, просто завантажте звіт нижче.

ЗАВАНТАЖИТИ ДОСЛІДЖЕННЯ 2016 року МОЖНА ТУТ!

ЗАВАНТАЖИТИ

Орися Хім'як
Координатор проекту

«Маєш запитання чи пропозиції або хочеш долучитися до проекту? Будь ласка, контактуй зі мною»

Часті запитання по проекту

 • Як Ви отримали дані?

  Методологія дослідження є комплексною, тому для ґрунтовного відображення наявного стану ринку ми застосували наступні методи збору інформації: експертні аналітичні інтерв’ю, face-to-face інтерв’ю із керівниками ІТ-компаній Львова, інтернет-опитування ІТ-спеціалістів за репрезентативною вибіркою, збір статистичної інформації завдяки спрямуванню відповідних запитів, web research для перевірки даних.

 • Чи можна довіряти результатам дослідження?

  Отримана нами інформація піддавалась перехресному аналізу випадків. Дизайн дослідження є результатом застосування наукових підходів, які вже багато років широко використовуються у маркетингових дослідженнях та довели свою ефективність. Вибірка для опитування ІТ-спеціалістів побудована, базуючись на даних ІТ-компаній про кількість та розподіл посад у кожній окремій компанії. Таким чином ми пропорційно охопили великі, середні та малі компанії, враховуючи їхню бізнес-модель.

 • Хто є замовником та виконавцем проекту?

  Lviv IT Research реалізований Львівським ІТ Кластером у партнерстві із соціологічною агенцією “Фама”. Кластер є власником результатів дослідження. Інформація, надана компаніями та ІТ-спеціалістами, є конфіденційною та подається лише в узагальненому вигляді суто з аналітичною метою.

 • Які джерела отримання інформації?

  Ми надіслали понад 56 запитів на публічну інформацію у спеціалізовані установи. Серед них навчальні заклади, департамент фінансової політики ЛМР, Головне управління статистики у Львівській області. Також інформацію надали понад 20 експертів.

Новини проекту

Інші новини