21000
ІТ-спеціалістів у Львові у 2018
3,1
РОБОЧИХ МІСЦЬ СТВОРЮЄ ОДИН ІТ-СПЕЦІАЛІСТ
317
ІТ-компаній

 

IT Research 3.0

Масштабне аналітичне дослідження економічного ефекту ІТ-ринку Львова

ПРО ПРОЕКТ

ІТ Research – щорічне аналітичне дослідження ІТ ринку Львова, яке проводиться у місті з 2015 року з ініціативи Lviv IT Cluster. Реалізовує дослідження Соціологічна агенція Fama.

Перше дослідження (2015 р.) мало на меті здійснити загальний огляд галузі та охарактеризувати ІТ-ринок Львова. Друге (2017 р.) та третє (2018 р.) дослідження, окрім огляду ринку, також акцентуються на вимірюванні економічного ефекту від діяльності ІТ-галузі у Львові. У поточному дослідженні також відслідковується динаміка економічних показників.

МІСІЯ

Проект допомагає оцінити позитивний вплив ІТ-індустрії на економіку міста та його жителів. Завдяки вичерпним даним IT Research ілюструє подальші вектори розвитку індустрії та її перспективи.

IT RESEARCH У ЦИФРАХ

21000
ІТ-спеціалістів
3,1
Робочих місць створює один ІТ-спеціаліст
$919 M
економічний ефект від ІТ-індустрії Львова
317
ІТ-компаній
28%
приріст кількості ІТ-компаній у Львові з 2017 року
$1880
Середній дохід одного ІТ-спеціаліста


ЕКОНОМІЧНИЙ ЕФЕКТ ГАЛУЗІsvg-01svg-02
 НЕРУХОМІСТЬ: ОРЕНДА 
svg-03

КУПІВЛЯ ТА УТРИМАННЯ АВТОМОБІЛІВdlya-svg-04СТРАХУВАННЯ
svg-05МЕДИЦИНА
svg-06БЛАГОДІЙНІСТЬsvg-07

 

Проект IT Research 3.0 є динамічним дослідженням ІТ-ринку Львова. Зараз на сайті ви бачите бета версію дослідження, яка може бути дещо покращена та оновлена. Якщо ви маєте пропозиції чи доповнення уже зараз без зволікань звертайтесь до менеджера проекту.


Завантажити RESEARCH 3.0 

Хочете отримати розширене дослідження ?

Деталізована версія IT Research 3.0 доступна лише для учасників LVIV IT CLUSTER.

ПРИЄДНАТИСЬ

IT Research 2017

У 2017 ми проаналізували яким був економічний ефект ІТ-індустрії на інші сфери у Львові такі як: сфера нерухомості, банківська, страхування, автомобільна, horeca, медичина, освіта та інші. Дослідження надає вичерпну інформацію про те скільки робочих місць створює один ІТ-спеціаліст, яка динаміка ринку та яким є економічний ефект ІТ-галузі для Львова.

ЗАВАНТАЖИТИ ДОСЛІДЖЕННЯ 2017 року МОЖНА ТУТ!

ЗАВАНТАЖИТИ

IT Research  2016

У 2015 році опитавши понад 400 ІТ спеціалістів, ми зібрали вичерпні дані про ІТ-індустрію Львова. Зокрема інформацію про середньостатистичного ІТ-спеціаліста міста, його кваліфікацію та зарплату. Похибка дослідження становить менше 5%. Щоб ознайомитись з даними, переглянути інфографіки, просто завантажте звіт нижче.

ЗАВАНТАЖИТИ IT RESEARCH МОЖНА ТУТ!

ЗАВАНТАЖИТИ

Часті запитання по проекту

 • Як Ви отримали дані?

  Методологія дослідження є комплексною, тому для ґрунтовного відображення наявного стану ринку ми застосували наступні методи збору інформації: експертні аналітичні інтерв’ю, face-to-face інтерв’ю із керівниками ІТ-компаній Львова, інтернет-опитування ІТ-спеціалістів за репрезентативною вибіркою, збір статистичної інформації завдяки спрямуванню відповідних запитів, web research для перевірки даних.

 • Чи можна довіряти результатам дослідження?

  Отримана нами інформація піддавалась перехресному аналізу випадків. Дизайн дослідження є результатом застосування наукових підходів, які вже багато років широко використовуються у маркетингових дослідженнях та довели свою ефективність. Вибірка для опитування ІТ-спеціалістів побудована, базуючись на даних ІТ-компаній про кількість та розподіл посад у кожній окремій компанії. Таким чином ми пропорційно охопили великі, середні та малі компанії, враховуючи їхню бізнес-модель.

 • Хто є замовником та виконавцем проекту?

  Lviv IT Research реалізований Львівським ІТ Кластером у партнерстві із соціологічною агенцією “Фама”. Кластер є власником результатів дослідження. Інформація, надана компаніями та ІТ-спеціалістами, є конфіденційною та подається лише в узагальненому вигляді суто з аналітичною метою.

 • Які джерела отримання інформації?

  Ми надіслали понад 56 запитів на публічну інформацію у спеціалізовані установи. Серед них навчальні заклади, департамент фінансової політики ЛМР, Головне управління статистики у Львівській області. Також інформацію надали понад 20 експертів.

Новини проекту

Інші новини