IT Research

Найбільш релевантні дані для стійкості та зростання вашої компанії
ПРО ПРОЄКТ

ІТ Research – дослідницька мережа з унікальною методологією, завдяки якій з 2015 року з ініціативи Львівського IT Кластера проводяться аналітичні дослідження ІТ-індустрії. Кластер забезпечує якісною галузевою аналітикою своїх учасників та партнерів, що створює основу для валідації їх власних рішень або адаптації планів під сучасні ринкові тенденції.

Комплексні дослідження ІТ-індустрії

Львівський ІТ Кластер побудував глибоку дослідницьку експертизу та реалізовує масштабні деталізовані дослідження ІТ-індустрії.

Завантажити дослідження
ПОРТФОЛІО ДОСЛІДНИЦЬКИХ ПРОЄКТІВ
IT Research: Salary Report

унікальне дослідження зарплатних тенденцій ІТ-ринку України, яке допомагає оптимізувати систему винагород компанії на основі точних даних, утримувати спеціалістів та бути конкурентним роботодавцем.

Регіональні дослідження

з 2015 року простежують динаміку зростання ІТ-індустрії, її вплив на компанії, фахівців, економіку, суміжні галузі та загальний економічний ефект від розвитку ІТ-бізнесу на локальних ринках, найбільш дослідженим з яких є Львів.

Всеукраїнські дослідження

формують повну картину ІТ-галузі України. IT Research Ukraine допомагає відстежувати стан та перспективи ІТ-індустрії загалом в країні та у кожному її регіоні на основі даних від урядових організацій, реєстрів, опитувань СЕО та ІТ-спеціалістів.

ПЕРЕВАГИ ПРОЄКТУ
Збір даних відбувається як у співпраці з галузевими та регіональними асоціаціями та кластерами, так і охоплює представників/учасників ринку, які не належать до жодного профільного об’єднання, що забезпечує найбільш повну картину стану ІТ-індустрії.
Доступ до найбільш точних даних про вплив ІТ-індустрії на локальні ринки, суміжні індустрії та загальний економічний ефект для стійкості та зростання вашого бізнесу.
Можливість краще орієнтуватися в ІТ-галузі та ІТ-ринку зацікавленим бізнесам, партнерам, потенційним інвесторам, ІТ-компаніям різного розміру.
Можливість відслідковувати динаміку змін та розвитку ІТ-індустрії в місті, регіоні та загалом в Україні.
Звіти IT Research
2022

IT Research Resilience – проєкт, який поклав початок всеукраїнським дослідженням Кластера та став єдиним комплексним детальним дослідженням тех-індустрії України під час війни, в межах якого ми не лише зафіксували поточний стан, а й змоделювали майбутні сценарії розвитку подій. Дослідження включає дані про соціально-демографічний профіль та кількість IT-спеціалістів, релокацію працівників та офісів ІТ-компаній на території України, зміну структури компаній та міграційні настрої IT-спеціалістів.

Завантажити
2021

Ми масштабували проєкт і в межах IT Research 6.0 проаналізували структуру та розвиток ІТ-галузі одразу у двох західноукраїнських містах – Львові та Івано-Франківську. Дослідження містить дані про кількість ІТ-компаній, портрет ІТ-спеціаліста та економічний ефект від діяльності ІТ-компаній. А також прослідковує особливості роботи ІТ-фахівців в період пандемії, ставлення до вакцинації, структуру та шляхи притоку людського капіталу.

Завантажити
2020

В межах IT Research 5.0 ми зібрали найактуальнішу інформацію про зміни та розвиток ІТ-індустрії у Львові, її економічний ефект, а також портрет місцевого ІТ-фахівця. Крім економічних показників дослідження також відстежує вплив пандемії COVID-19 на діяльність ІТ-галузі міста, динаміку її росту, досліджує ефективність дистанційної роботи ІТ-спеціалістів та зміни в обороті галузі.

Завантажити
2019

IT Research 4.0 простежив зміну кількості ІТ-команій, дослідив їх структуру, зокрема, за кількістю працівників у Львові. Згідно з даними дослідження динаміка росту кількості компаній у Львові протягом 2019 року склала 45%, що стало значним зростанням порівняно з усіма попередніми роками. Проаналізували також динаміку росту ІТ-індустрії та економічно-фінансові показники, пов’язані з її діяльністю. IT Research 4.0 відслідковує зміни у соціально-демографічному портреті ІТ-спеціаліста Львова та середньомісячному доході.

Завантажити
2018

В межах IT Research 3.0 ми дослідили основні характеристики ІТ-ринку Львова, визначили економічний ефект від діяльності ІТ-індустрії в місті, а також провели детальний аналіз ІТ-ринку та дослідили його вплив на інші бізнес-сфери – нерухомість, банківська та автомобільна сфера, страхування, медицина, освіта, розваги та інші. Дослідження містить дані про кількість робочих місць прямої зайнятості у сфері ІТ та загальну кількість створених робочих місць від діяльності ІТ у Львові.

Завантажити
2017

Під час другого дослідження IT Research ми проаналізували економічний ефект ІТ-індустрії на інші сфери у Львові, такі як: сфера нерухомості, банківська, страхування, автомобільна, horeca, медицина, освіта та інші. Дослідження надає інформацію про те, скільки робочих місць створює один ІТ-спеціаліст, яка динаміка ринку та яким є економічний ефект ІТ-галузі для Львова. IT Research 2.0 визначає загальну кількість ІТ-компаній та їх розмір, а також кількість працівників місцевої ІТ-індустрії.

Завантажити
2016

Перше дослідження провели у 2015 році, під час якого ми опитали понад 400 ІТ-спеціалістів і зібрали унікальні дані про ІТ-індустрію Львова. Детально проаналізували об’єм, структуру та потенціал локального ІТ-ринку завдяки багатощаблевій вибірці із високою репрезентативністю, в основі якої – збір даних не лише серед працівників великих компаній, а й залучення середніх та мікро компаній. Дослідження включає інформацію про географію збуту, середній дохід ІТ-спеціаліста, рівень кваліфікації, інтереси тощо.

Завантажити

Хочете отримувати розширену версію досліджень IT Research?

Деталізований звіт IT Research доступний лише для учасників Львівського ІТ Кластера, які зареєстровані на платформі Lviv Tech.

Скопійовано!