Legal Consulting

Юридичні послуги для ІТ-компаній
Наша правова експертиза в ІТ-індустрії

Юридичні послуги – це важливий напрям роботи Львівського ІТ Кластера. Понад 10 років наша команда юристів залучається до створення законодавства, бере участь в робочих групах, формує правові підходи і конструкції для регулювання галузі. Після початку повномасштабного вторгнення з’явилися також нові правові виклики для  ІТ-бізнесу. 

Напрям Legal Consulting об’єднує різні юридичні сервіси: від операційного консультування ІТ-компаній, до експертизи у вузьких темах, як-от договори про не конкуренцію, M&A тощо. Крім того, завдяки участі в закритих робочих групах на національному рівні, ми маємо унікальну експертизу, яка відповідає на виклики воєнного стану. Наші юристи проводять закриті вебінари на найбільш актуальні для ІТ-бізнесу теми та надають індивідуальні консультації.

IT Law Community

IT Law Community створена для координації зусиль компаній-учасниць Львівського ІТ Кластера щодо реалізації спільних правових та законодавчих ініціатив для захисту інтересів ІТ-галузі. Нестор Швець очолює та виступає експертом IT Law Community, ділиться напрацюваннями та інсайтами. Завдяки великому досвіду і гнучкому підходу, фахівці Львівського ІТ Кластера знаходять ефективні рішення для конкретних юридичних питань та формують правову думку тех-індустрії. 

Долучайтесь до Львівського ІТ Кластера, аби стати частиною IT Law Community!

Чому варто обрати Legal Consulting від Львівського ІТ Кластера
Допомагаємо
 • Підтримуємо безперервну роботу вашого бізнесу під час війни.
 • Допомагаємо вести бізнес as usual в складні часи.
 • Забезпечуємо експертну підтримку та захист інтересів ІТ-компаній.
Влада та бізнес
 • Ми працюємо в усіх важливих робочих та контактних групах бізнесу і влади.
 • Безпосередньо впливаємо на формування законодавства.
 • Робимо голос ІТ-компаній помітнішим при прийнятті важливих для галузі рішень.
Ефективність
 • Команда Кластера працює з найбільшою тех-спільнотою країни, яка об’єднує 260+ компаній.
 • Ми глибинно розуміємо бізнес-потреби кожного клієнта та спільні виклики ІТ-бізнесу.
 • Відтак, це дозволяє нам бути надійним та ефективним юридичним партнером для ІТ-компаній.
Експертиза
 • Ми розробляємо та впроваджуємо інноваційні та ефективні рішення у найскладніших проєктах.
 • Допоможемо дотримуватися правил та процедур, що регулюють бізнес-практики тех-індустрії.
 • Розбудовуємо культуру інновацій в юридичному секторі.
Рішення
 • Наша команда юристів пропонує рішення для компаній усіх розмірів та бізнес-моделей.
 • Ми радо допоможемо вам з найскладнішими юридичними питаннями.
 • Ми співпрацюємо з локальним бізнесом та транснаціональними корпораціями.
nestor.shvets@itcluster.lviv.ua
Нестор Швець
Головний юрист Львівського ІТ Кластера, очолює процеси співпраці з іноземними інвесторами та клієнтами, місцевими органами влади та урядовими установами. Нестор Швець має значний досвід роботи над змінами та пропозиціями до законодавства, представництва/підтримки соціальних та реформних ініціатив. Надає юридичну підтримку під час укладання контрактів, консультації щодо зайнятості іноземних працівників, захисту конфіденційної інформації та інтелектуальної власності. В основі підходу команди Legal Consulting не формальне надання послуг, а насамперед надійне партнерство, довіра, та максимальне залучення для вирішення проблеми клієнта. Саме так ми досягаємо цілей та приходимо до рішень, які допомагають вашому бізнесу розвиватись.
dmytro.koziaryn@itcluster.lviv.ua
Дмитро Козярин
Cтарший юрист Львівського IT Кластера, веде проєкт Legal Consulting для підтримки бізнесу компаній-учасниць спільноти. Має значний досвід у сфері супроводу бізнесу, роботи та взаємодії з правоохоронними органами, виконавчого провадження та банкрутства. Здійснює повний супровід структурування бізнесу в рамках правового режиму Дія.City, міжнародного структурування по різних юрисдикціях, таких як Польща, Велика Британія, Сполучені Штати Америки, Естонія тощо. Надає юридичну підтримку під час укладання контрактів, консультацій працівників/гіг-спеціалістів, а також з питань бронювання та мобілізації у період воєнного стану.

Наші послуги
Підготовка договорів NDA, NCA та MSA
Наші ІТ-юристи допоможуть уникнути помилок при складанні договорів та врахують всі важливі юридичні нюанси при їх підготовці.
Оформлення відносин з спеціалістами
Консультування компаній щодо працевлаштування, надання посвідок та дозволів для працівників, GIG-контракторів, ФОПів, іноземців.
Інтелектуальна власність
Оформлення та захист прав: бренди, авторство, патенти, IP-договори. Ми забезпечимо захист інтелектуальної власності та збереження ваших напрацювань.
Дія.City та сплата податків
Ми працювали над Дія.City ще до її запуску, наш досвід і розуміння цього режиму дозволять вам скористатись його перевагами та уникнути ризиків.
Захист персональних даних
Консультування щодо захисту персональних даних: GDPR, CCPA, LGPD, PIPEDA та забезпечення законності обробки даних.
Структурування за кордоном
Консультування щодо податкового структурування. КІК. Банки. Партнерства. Грамотне планування структури – важливий елемент успіху, який ми забезпечимо.
Бронювання та мобілізація
Супровід законності процедур, захист прав військовозобов’язаних та їхніх компаній під час мобілізації – актуальна тематика, над якою ми працюємо з 2014 року.
Підтримка ЗСУ
Допомагаємо реалізувати волонтерські ініціативи та підтримувати ЗСУ на всіх напрямках.

Обирайте юридичні послуги, яким довіряють провідні ІТ-компанії

Скопійовано!