VO-Tech Academy

Освітня програма Vo-Tech

Хто такий Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення?
  • Спеціаліст, що знає основи базових та спеціалізованих мов програмування, таких як C, C++, Java, Javascript, Python, основи тестування та основи веб-розробки
  • Володіє базою методологій та інструментами розробки програмного забезпечення
  • Розуміється на принципах роботи з електронними таблицями та базами даних
  • Користується програмами для створення графіки,
  • анімації (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator),програми для монтажу відео (Adobe Premier), створення та оформлення презентацій
Стати партнером
Переваги

Можливість навчатися після 9 класу та якнайшвидше розпочати роботу  у технологічній сфері.

Програма відповідає вимогам сучасного ринку. Її оновили експерти-практики галузі рівнів senior та lead.

Можливість для найкращих студентів проходити практику в провідних компаніях Львівського ІТ Кластера.

Доступ до IT Studlava закритої рекрутингової платформи для студентів навчальних програм  Львівського ІТ Кластера.

Про програму

VO-Tech School – проєкт Львівського ІТ Кластера, в межах якого асоціація спільно з компаніями-учасницями та місцевими ІТ-спеціалістами оновлюють навчальні програми у закладах професійно-технічної освіти.

Vo-Tech School – це найшвидша можливість стартувати кар’єру в ІТ та долучитися до виховання нової генерації талантів, які зможуть розпочати кар’єру одразу після закінчення навчання. У вересні 2021 року у вищому професійному училищі № 29 відкрилась перша оновлена програма в межах проєкту – для професії “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення”. З першого року навчання студенти вивчають основи програмування та створюють перші проєкти. До викладання долучаються працівники з львівських ІТ-компаній. Окрім основ програмування, ключовими курсами програми є основи тестування, алгоритми та структури даних і англійська мова за професійним спрямуванням.

У Львові на сьогодні діє 19 закладів профтехосвіти, в яких навчаються 8362 студенти. Вони вступають сюди після 9 класу школи, здобувають більш практичні знання протягом 3 років, після чого можуть продовжити навчання в університеті, або ж одразу розпочинати роботу за професією.

З 2016 року, Львівський ІТ Кластер працює над системними змінами в освіті. Спільнота запустила 18 бакалаврських програм у чотирьох університетах міста. Львівський ІТ Кластер використовує своє досвід співпраці з IT-компаніями та навчальними установами, щоб модернізувати профтех освіту. Разом із робочою групою IT-професіоналів, менеджерів та вчителів, асоціація оновила існуючу програму, щоб підсилити зв’язок між професійними навчальними установами та компаніями, зокрема, завдяки практичним заняттям студентів та стажуванням у технологічних компаніях.

Роман Стецький
директор ВПУ №29.
“Реалізація проєкту якісно змінить підготовку кваліфікованого робітника не тільки з професії “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення”, але і дасть поштовх для застосування ІТ-інструментів у інших професіях. Модернізація цього напрямку, який сьогодні є одним з найбільш затребуваних на ринку праці, оновить не тільки зміст програм навчання, але й матеріально-технічну базу навчального закладу та продемонструє хороший приклад державно-приватного партнерства у розвитку професійної освіти України.”
Умови вступу

Прийом документів на первинну професійну підготовку до ВПУ № 29 м.Львова проводиться з 1 червня 2022 року і закінчується в міру укомплектування груп за професіями, але як правило, не пізніше 1 вересня 2022 року.

Ліцензований обсяг – 30

Держзамовлення –

Вартість –

Термін навчання – 2 роки 10 місяців.

 

Вступ до ВПУ № 29 м. Львова проводиться шляхом конкурсного відбору вступників на навчання:

  • за рейтинговим списком вступників
  • за результатами співбесіди
  • за результатами середнього бала відповідного документа про базову середню освіту або повну загальну середню освіту
  • за результатами вступних випробувань
  • запровадження інших критеріїв відбору, що не суперечать законодавству України

Детальнішу інформацію можна дізнатись за посиланням.

Хочеш навчатися на програмі “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення”

Залиш дані про себе, щоб не пропустити важливі новини та можливості від Львівського ІТ Кластера

Скопійовано!