4000+
Студентів
500+
Експертів з ІТ компаній Львова
17
Бакалаврських програм

IT Expert

Модернізовані освітні ІТ-програми у Львівських університетах

Про проект

Проект IT Expert — одна з найважливіших освітніх ініціатив Кластеру. Завдяки співпраці Університетів та ІТ компаній Львова ми модернізуємо та створюємо інноваційні бакалаврські програми в сфері ІТ.  Кожна програма, яка є створена за підтримки ІТ Кластеру – розроблена експертами та викладачами Університетів. 

Цілі проекту

icons2
Вдосконалити вищу технічну освіту у Львові

icons1
Надати експертну підтримку університетам Львова

icons3
Підготувати професійних ІТ-спеціалістів

ЛАБОРАТОРІЇ

Протягом 2017 – 2019 років  Львівський ІТ Кластер спільно з компаніями створив 4 інноваційні лабораторії в ЛНУ ім. І. Франка та НУ “Львівська політехніка”

1. Лабораторія Інтернету речей у НУЛП

laba1

Найбільше фінансово до створення лабораторії та закупівлю обладнання долучилися компанії PLVision, SoftServe, Ciklum та Cypress. Серед інших спонсорів також Eleks, Sombra, KindGeek, Vakoms, V.I.Tech, Lohika, GlobalLogic, IntelliasN-iX, Conscensia, Perfectial, Vector Software.

2. Infopulse Data Science & Machine Learning Lab в ЛНУ ім. І. Франка

laba2

Створена за фінансової підтримки компанії Infopulse для навчання студентів програми Data Science & Intelligent Systems.

3. Лабораторія “Проектування і конструювання Інтернету речей” в НУЛП

laba3

Генеральні партнери Sigma Software та SoftServe, ексклюзивний партнер PLVision, золоті партнери Intellias, Perfectial, Conscensia, та срібний партнер Vakoms.

Окрім цього, Кластер активно працює над створенням лабораторії в ЛНУ ім. І. Франка – Smart Solutions & ІоТ – за підтримки компаній Intellias, N-iX , Vakoms.

Зеновій Верес
керівник програми IoT у НУЛП

«Запущені програми в державних ВНЗ є лише першим кроком в наближенні освіти до потреб ринку. Змінюється ідеологія навчання: замість зубріння і навчання “так треба для екзамену” студентам пропонується творити власні проекти, а досвідчені ІТ фахівці стають їхніми помічниками та менторами. ІТ галузь потребує інноваторів – тих, хто мислитиме нестандартно, буде готовий ризикувати в реалізації нових продуктів, а також фахівців, які зможуть влитись в поточні проекти без потреби вивчати базові речі»

Новини проекту

Інші новини