IT EXPERT

Інноваційні. Експертні. Орієнтовані на ринок: ІТ-програми, які готують лідерів галузі.
Об’єднуємо
ІТ-фахівців, викладачів і студентів для вдосконалення вищої освіти України.
Освітні програми
Зараз Львівський ІТ Кластер підтримує 19 бакалаврських програм, що охоплюють всі основні сфери ІТ-індустрії.
Robotics
175
Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка
Internet of Things
122
Комп’ютерні науки
Cybersecurity
125
Кібербезпека
Artificial Intelligence
122
Комп’ютерні науки
DevOps
&DataEng
126
Інформаційні системи та технології
Business Analysis
& Data Science
124
Системний аналіз
IT Sales Management
124
Системний аналіз
UI/UX Design
186
Видавництво та поліграфія
UI/UX Design
022
Графічний дизайн
Cybersecurity
125
Кібербезпека
Statistics and Data Science
112
Статистика
Data Science & Intelligent Sysems
126
Інформаційні системи та технології
Software Engineering
121
Інженерія програмного забезпечення
Electronics and Computer Systems
171
Електроніка
Sensor and Analytical Systems
176
Мікро та наносистемна техніка
HR Managment
281
Публічне управління та адмінстрування
Cybersecurity
125
Кібербезпека
Data Science
124
Системний аналіз і управління. Інтелектуальний аналіз даних.
ПРО ПРОЄКТ

Багато компаній стикаються з тим, що спеціалісти на ринку не мають достатнього рівня знань для початку роботи та потребують додаткової підготовки.

Проєкт IT Expert системно працює над покращенням рівня ІТ-освіти в Україні. Ми залучаємо представників ІТ-компаній як на етапі планування освітніх програм, так і під час самого навчання.

Долучайтесь, щоб готувати випускників, які можуть розпочати працювати у вашій компанії ще під час навчання або одразу після його закінчення. Інвестуйте власну експертизу у розвиток ІТ-галузі та поповнення ринку якісними талантами, які можуть стати частиною вашої команди.

Цілі Проєкту
Вдосконалити вищу технічну освіту Львова, завдяки створенню нових навчальних програм в провідних університетах міста.
Розвивати ефективну співпрацю вищих навчальних закладів, влади та бізнесу для інноваційного розвитку ІТ-індустрії.
Надати експертну підтримку університетам Львова, залучивши фахівців з ІТ-компаній, які є учасниками Львівського ІТ Кластера.
Розвивати серед студентів підприємницьку культуру, сприяти розвитку стартап-екосистеми міста та регіону.
Напрямки співпраці з ІТ-компаніями
Програма “Графічний дизайн” оновлена провідними спеціалістами у сфері дизайну, тому повністю відповідає вимогам ринку.
Оновлення програми навчання
Приєднуйтесь до регулярного вдосконалення змісту програм та окремих дисциплін. Або створюйте нові програми разом з Львівським ІТ Кластером.
Командна робота над спільними проєктами
Залучайте своїх фахівців до менторства та пітчингів проєктів.
Експерти ІТ-компаній допомагають студентам створювати власні стартапи.
Оновлення програми навчання
Приєднуйтесь до регулярного вдосконалення змісту програм та окремих дисциплін. Або створюйте нові програми разом з Львівським ІТ Кластером.
Командна робота над спільними проєктами
Залучайте своїх фахівців до менторства та пітчингів проєктів.
Експерти ІТ-компаній допомагають студентам створювати власні стартапи.
Переваги для компаній Львівського ІТ Кластера
Соціальний внесок
Проєкт дає можливість компаніям розвинути корпоративну CSR-стратегію шляхом різносторонньої підтримки університетів: від організації освітніх просторів до проведення лекцій, воркшопів, інших заходів для студентів.
Навчання працівників компаній
Фахівці ІТ-компаній можуть спробувати себе в ролі викладачів, кураторів чи менторів. Це можливість не лише передати власні знання, але й здобути новий корисний досвід. IT Expert пропонує багато можливостей, які компанії можуть включати в внутрішні матриці кар’єрного зростання своїх співробітників.
Гарантування стійкого довгострокового розвитку індустрії
Проєкт допомагає розвивати найцінніший ресурс учасників Львівського ІТ Кластера – працівників. Вчорашні студенти долучаються до компаній та приносять з собою нові ідеї, знання та підходи, дозволяючи компаніям досягти нових горизонтів.
Бажаєте долучитись до розвитку тех-освіти?
ПРО МЕНТОРСТВО СТУДЕНТІВ
Командна робота студентів і досвідчених фахівців (менторів) – це невід’ємна складова навчання на кожній з освітніх програм, які підтримує Львіський ІТ Кластер. Команди студентів мають можливість протягом семестру чи цілого навчального року працювати з менторами над спільними проєктами.
Наприкінці семестру кожна команда представляє свій проєкт перед журі експертів, отримує фідбек та оцінки, що враховуються в межах окремої навчальної дисципліни.
Найперспективніші проєкти перетворюються у стартапи та залучають перше фінансування. Львівський ІТ Кластер і його партнери підтримують студентські стартами, надаючи безкоштовну організаційну, експертну, промоційну підтримку.
Наша головна мета – заохотити студентів до інноваційної діяльності, розвивати їх підприємницькі навички, а також навчати менторів передавати власний досвід та експертизу молодому поколінню.
Про MENTORS COMMUNITY
Завдяки освітній діяльності Львівського ІТ Кластера та компаній-учасниць, сформувалася Mentors Community – неформальна спільнота ІТ-фахівців, які регулярно долучаються до менторства студентів бакалаврських програм.
Mentors Community об’єднує представників різних сфер ІТ-індустрії: програмної інженерії, аналізу даних, розумних пристроїв, продажів, керування проєктами, веб-дизайну. Перелічені фахівці мають спільну мету – вдосконалити вищу технічну освіту для стрімкого розвитку галузі, міста та країни.
Спільнота є чудовим інструментом навчання, адже сприяє обміну досвідом між менторами, розвитку м’яких навичок ІТ-фахівців та нетворкінгу між однодумцями.
Зараз Mentors Community налічує вже близько півтори сотні учасників. Багато компаній заохочують своїх фахівців, що працюють зі студентами. Саме для таких компаній Львівський ІТ Кластер започаткував Програму підтримки менторів.

Приєднуйся до Mentors Community Львівського ІТ Кластера

Детальніше про те, як відбувається командна робота менторів та студентів, а також про Програму підтримки менторів читайте за посиланням.

ПРОЄКТ IT EXPERT СПРИЯВ СТВОРЕННЮ
8 ІННОВАЦІЙНИХ ЛАБОРАТОРІЙ У ЛЬВІВСЬКИХ ЗВО
Лабораторія Internet of Things
Лабораторія обладнана осцилографами, мікропроцесорами, мікроконтроллерами, діодами, якими користуються студенти програми “Інтернет речей”. Ключовими спонсорами стали компанії: PLVision, SoftServe, Ciklum.
Embedded-лабораторія
Лабораторія включає сенсори, екрани, комунікаційні інтерфейси, сучасні контролери та інші компоненти, необхідні для розробки вбудованих рішень. Лабораторія відкрита за сприяння компанії GlobalLogic для навчання студентів проектуванню роботів та інших розумних пристроїв.
Лабораторія «Проєктування і конструювання IoT»
Лабораторія має все необхідне обладнання для ІоТ-проєктів, зокрема, лазерний гравер, робомашини, 3D-принтер. Генеральними партнерами виступили Sigma Software та SoftServe, ексклюзивний партнер PLVision, золоті партнери Intellias, Avenga, Conscensia та срібний партнер Vakoms.
Лабораторія «GameDev & VR»
Лабораторія обладнана пристроями віртуальної реальності та відкрита за підтримки компаній N-IX і DataArt
Infopulse Data Science
& ML Lab
Лабораторія слугує простором для проведення досліджень у напрямках аналізу даних та машинного навчання. Створена за підтримки Infopulse для студентів програми Data Science & Intelligent Systems.
Лабораторія сенсорної електроніки
Лабораторія включає осцилографи, генератори сигналів, мультиметри, частотоміри, логічні аналізатори, 3D-принтер та відповідну комп’ютерну техніку. Створена за підтримки компанії SiTime.
Лабораторія
AI Technologies
У цій лабораторії студенти проводять наукові дослідження у сфері розробки алгоритмів машинного навчання, комп’ютерного зору та обробки природних мов. Також лабораторія використовується для реалізації AI-проєктів. Відкриття лабораторії стало можливим завдяки ELEKS.
Лабораторія
Іnternet of Things
Лабораторія обладнана комп’ютерами «Mac» і платами розробки для проєктування ІоТ рішень. У студентів є інженерне робоче місце для монтажу електроніки та 3D-принтер. Лабораторія створена за сприяння Indeema Software та Vakoms.

Бажаєте долучитись до розвитку тех-освіти?

Скопійовано!