December 29, 2020
Read time: 3 min.

10 років – 10 тисяч дерев: Perfectial Відзначає Десятиріччя

До десятої річниці заснування, компанія Perfectial запустила ініціативу #PerfectialGives. Упродовж десяти місяців ювілейного року команда в різний спосіб висловлює вдячність спільнотам та сферам, що супроводжують її розвиток та зростання.
Однією з ключових подій стала акція з висаджування дерев у Карпатах — регіоні, який влітку потерпав від повеней. Цієї осені команда Perfectial спільно із Гірською оперативно-рятувальною службою (ГОРС) та Славським лісництвом висадили в горах 10 тисяч молодих модрин. Екологічна ініціатива #PerfectialGives була покликана не лише підтримати відновлення гірської екосистеми, а і ствердити корпоративну соціальну відповідальність та наголосити на принципі сталого розвитку.

«На честь 10-річчя ми прагнули зробити щось незвичайне. З увагою до пандемії та із соціально відповідальним складником, — пояснює ідею ініціативи  CTO Perfectial, Іван Когут. — Ми раді, що сьогодні наш задум втілився в реальність та вдячні за співпрацю нашим партнерам і працівникам. Саме завдяки участі всіх присутніх уже за кілька років тисячі саджанців модрини перетворяться на справжній ліс», — додає Іван Когут.

Отже, десятий день народження компанії пройшов на природі та у фізичній праці, корисній для довкілля. Гірське сонце, свіже повітря та польова кухня — у часі пандемії це рішення стало справді екологічним способом відзначити важливу корпоративну дату. Після трансферу та сніданку, команда Perfectial розділилася на невеликі команди, у яких всі дістали різні обов’язки. Працювали до заходу сонця та змогли висадити заплановану кількість модрин — десять тисяч саджанців.

«Я ніколи не думав, що ювілей Perfectial я святкуватиму у такий спосіб, але це найкращий з днів народжень, на яких я був присутній. На мою думку, віддавати — це благородно, класно і правильно. Тому сьогодні кожне дерево втілює мою вдячність — і нашій компанії, і нашій природі, і нашій країні. Я віддаю, бо хочу жити і працювати тут», — ділиться враженнями від незвичайного дня народження компанії VP of HR Остап Маланюк.

І хоча садити дерева — праця не з легких, команда Perfectial пишається результатом та хизується незабутніми враженнями від незвичного корпоративу. «Це була перша офлайн зустріч із колективом за довгий період. І це було незабутньо. Цей день неодмінно стане теплим спогадом для мене, особливо, тоді, коли ми знов перейдемо в дистанційний формат роботи», — ділиться враженнями від десятого дня народження Perfectial розробниця Валерія Гутор. Валерія додає, що фізична праця на користь природи — це просто фантастичний спосіб провести дозвілля, адже задоволення та радість кожного тут поєднується із колективною відповідальністю та турботою про довкілля. Розробниця також каже, що вже зберегла локацію та запланувала в календарі день, коли вона за кілька років знову відвідає це місце та помилується результатами командної роботи.

Екологічна ініціатива #PerfectialGives відбувалася у співпраці з Гірською оперативно-рятувальною службою, Департаментом економічної політики Львівської облдержадміністрації та за сприяння Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

«Зсуви й повені, від яких чи не щороку потерпають не лише люди, а і тваринний та рослинний світи Карпат, стаються саме внаслідок вирубки лісу. Тисячі саджанців модрини, які ми сьогодні оселили в Карпатах, уже за кілька років допомагатимуть краще утримувати воду і грунт, а значить — будуть ефективніше запобігати тим природним катастрофам, що стаються через масове знищення дерев», — пояснює завдання ініціативи представник Гірської оперативно-рятувальної служби Богдан Кухарук. За словами Богдана, їхня команда долучилися до екологічної ініціативи без роздумів, адже ГОРС завжди підтримує прояви відповідальності, яку кожен із нас несе перед природою. Вдячний компанії Perfectial за ініціативу, рятувальникзакликає долучатися до відновлення лісу всіх, хто усвідомлює важливість захисту довкілля.

Кампанія десятиріччя Perfectial триватиме до літа.

Окрім екологічних та соціальних ініціатив, проєкт #PerfectialGives торкнеться освіти і науки у сфері ІТ. Крім того, на весняний період заплановано продовження засадження Карпат деревами та ряд спортивно-соціальних подій.

Share:
10 років – 10 тисяч дерев: Perfectial Відзначає Десятиріччя

До десятої річниці заснування, компанія Perfectial запустила ініціативу #PerfectialGives. Упродовж десяти місяців ювілейного року команда в різний спосіб висловлює вдячність спільнотам та сферам, що супроводжують її розвиток та зростання. Однією з ключових подій стала акція з висаджування дерев у Карпатах — регіоні, який влітку потерпав від повеней. Цієї осені команда Perfectial спільно із Гірською оперативно-рятувальною службою (ГОРС) та […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/10-d180d0bed0bad196d0b2-10-d182d0b8d181d18fd187-d0b4d0b5d180d0b5d0b2-perfectial-d0b2d196d0b4d0b7d0bdd0b0d187d0b0d194-d0b4d0b5d181d18f_62f818258969c-scaled.jpeg
Copied!