September 21, 2021
Read time: 3 min.

ElifTech Проводить Осінній Набір в Безкоштовну IT School

На початку осені стартував набір на безкоштовне навчання в IT Школу від компанії ElifTech. Цього разу буде сформовано 2 групи студентів за технологіями Vue.js & Node.js та React & Golang. Дедлайн подачі заявок — 27 вересня, а старт самого навчання — 5-го жовтня.

ElifTech — українська IT-компанія, представлена на ринку вже більше 5-ти років. Компанія, побудована інженерами і для інженерів — саме така філософія покладена в основу організації. Офіси ElifTech знаходяться у Львові та Вінниці, проте тут remote-friendly культура і на даний момент у команді працівники із Києва, Дніпра,  Запоріжжя, Харкова, Одеси, і навіть із-за кордону.

Місія ElifTech IT Школи — створити середовище для обміну знань, в якому талановиті програмісти-початківці матимуть змогу швидко і ефективно здобути цінний досвід та знання, необхідні для роботи на реальних IT-проєктах.

Зараз триває вже 8-ий запуск ElifTech IT Школи, який отримав назву Season Upgrade: назва не випадкова, адже початок осені — ідеальний сезон для апгрейду кар’єри і скілів. Крім того, компанія “апгрейднула” сам формат Школи, і відтепер на курсі навчатимуться програмісти-початківці з різних куточків України. Саме так — місце проживання не має жодного значення, адже формат навчання — онлайн.

Навчання в ElifTech IT School — ідеальна можливість для тих, хто володіє базовими знаннями з програмування і хоче максимально швидко стартувати кар’єру в IT.

Зокрема, в ElifTech IT Школі навчаються студенти та випускники вищих навчальних закладів з профілем програмування, а також люди, які на певному етапі свого життя вирішили  змінити роботу та стрімко увірватись в світ IT.

“До нас приходять абсолютно різні люди: ті, кому 17 і які закінчують школу; ті, хто лише вступили в університет і ті, хто його вже завершує; або ж ті, хто просто вирішили перевернути своє життя в 32 роки і змінити кар’єру.” — Любов Хащевська, координатор ElifTech IT School.

Саме навчання триває 2 місяці, протягом яких студенти здобувають практичні навички роботи з технологіями та реалізовують в команді реальний FinTech-проєкт під менторством досвідчених IT-фахівців. У кожній з двох набраних груп — по 5-6 студентів, 2 ментори на кожну групу.

Кожен із студентів отримує сертифікат про проходження. Після успішного випуску або ж навіть під час навчання кращим студентам пропонують працевлаштування в компанії. Цікавий факт: 75% студентів минулого випуску отримали роботу в IT-компанії ElifTech.

Осінній випуск ElifTech IT School 2019-го року

Випускники попередніх курсів відмічали, що найважливішими перевагами навчання в ElifTech IT Школі є фокус на практичних навичках та можливість швидко здобути досвід командної роботи над реальним проєктом. Це підсилює експертність, так само як і CV.

“На момент завершення навчання я відчула великий прорив у своєму рівні знань. Програма курсу класно побудована і спрямована на те, щоб максимально наблизити студентів до реальних умов роботи.” — Світлана Коллау, випускниця ElifTech IT School та IT-розробник в ElifTech.

Навчання в ElifTech IT School повністю безкоштовне. Єдина умова для кандидатів — володіти базовими знаннями в програмуванні та бути наполегливим. Щоб потрапити на навчання,  потрібно зареєструватись та виконати тестове завдання. Успішне виконання тестового гарантує, що кандидати володіють необхідними базовими знаннями для ефективного проходження курсу.

Дедлайн подачі заявок: 27 вересня.

Зареєструватись на навчання та дізнатися деталі про ElifTech IT School можна за цим посиланням на офіційному сайті.
Share:
ElifTech Проводить Осінній Набір в Безкоштовну IT School

На початку осені стартував набір на безкоштовне навчання в IT Школу від компанії ElifTech. Цього разу буде сформовано 2 групи студентів за технологіями Vue.js & Node.js та React & Golang. Дедлайн подачі заявок — 27 вересня, а старт самого навчання — 5-го жовтня. ElifTech — українська IT-компанія, представлена на ринку вже більше 5-ти років. Компанія, […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/eliftech-d0bfd180d0bed0b2d0bed0b4d0b8d182d18c-d0bed181d196d0bdd0bdd196d0b9-d0bdd0b0d0b1d196d180-d0b2-d0b1d0b5d0b7d0bad0bed188d182d0bed0b2_62f8144645f52.png
Copied!