Львівський ІТ Кластер обладнав комп’ютерний клас школи №9

18 Nov, 2019

В рамках освітнього проекту IT Challenge, середня загальноосвітня школа №9 у Львові отримала обладнання для комп’ютерного класу. Все завдяки десятикласнику Олександру Оглашенному, який виборов перше місце у технічній олімпіаді IT Challenge.

Вже вшосте інтернет-олімпіада IT Challenge заохочує учнів 5-11 класів стати частиною світу технологій, поринути у дух суперництва, покращити рівень вивчення математики та англійської мови. Львівський ІТ Кластер, спільно з Львівською міською радою і Національним університетом “Львівська політехніка” від 2012 року допомагають реалізувати творчий потенціал молодих талантів.

Цьогорічним переможцем став Олександр Оглашенний — учень  середньої загальноосвітньої школи №9 у Львові. Завдяки своєму проекту — роботизованій руці — хлопець отримав 10 тисяч гривень на розвиток ідеї.

“Від старту IT Challenge, щороку наші учні беруть активну участь в інтернет-олімпіаді. Не дивно, адже ми приділяємо особливу увагу вивченню інформатики і інформаційних технологій”, — зазначає вчитель інформатики та інформаційних технологій СЗШ №9 Володимир Ксьондзик.

iras5208Олександр Оглашенний виборов не лише грошовий приз, а й техніку для рідної школи. Так, СЗШ №9 у Львові вже отримала і встановила техніку для комп’ютерного класу.

“Ми отримали від Львівського ІТ Кластеру три мультимедійні панелі класу SMART TV та три ноутбуки для комп’ютерного класу. Обладнання ми встановили в навчальних аудиторіях, щоб забезпечити якісний супровід навчального процесу з інформатики, фізики та англійської мови”, — коментує вчитель інформатики та інформаційних технологій СЗШ №9 Володимир Ксьондзик.

IT Challenge — це щорічна інтернет-олімпіада. Наступного року ваша школа теж може позмагатися за цінні подарунки. Залиште нагадування у своєму смартфоні і не проґавте реєстрацію на сьому олімпіаду в лютому 2020 року.