May 8, 2020
Read time: 3 min.

Підсумки Першого Місяця Освітнього Онлайн Проекту IT Future: Next Generation

На початку квітня Львівський ІТ Кластер запустив оновлену версію проєкту для школярів IT Future – IT Future: Next Generation. Двічі на тиждень експерти ІТ-галузі розповідають про особливості роботи у сфері технологій, а всі охочі мають можливість дізнатися інформацію, якої немає у шкільних підручниках з інформатики, та навчитися основ програмування.

За місяць вебінарів учні та вчителі дізналися багато цікавого про внутрішню кухню ІТ-галузі. П’ятеро досвідчених експертів ІТ-галузі ділилися зі школярами 9-11 класів знаннями, навичками та досвідом роботи в індустрії. Невдовзі експерти ще ближче познайомлять глядачів зі світом ІТ та популярними мовами програмування, а зараз давайте підіб’ємо підсумки першого місяця проєкту.

4 тижні, 8 вебінарів, 6 спікерів

Під час першого вебінару «Фантастичне ІТ і як туди попасти» Зеновій Верес, викладач НУ «Львівська політехніка», керівник освітнього напрямку Львівського ІТ Кластера, senior solutions architect у SoftServe, розповів про етапи розробки програмного забезпечення, розподіл ролей в команді та відповів на такі цікаві питання: Чи справді для створення продукту потрібно лише три речі – ідея, послідовники, гроші та чи можуть програмісти обійтися без англійської мови?

Іван Лаврів із Sigma Software, експерт з 8-річним досвідом роботи на різних технологіях, під час вебінару «ДевОпс і приборкувачі хмар» розповів, що таке DevOps та пояснив, де закінчується відповідальність розробника і починається відповідальність девОпса.

Глядачі також мали можливість дізнатися про найпоширеніші мови програмування та навчитися основ коду. На вебінарі «Введення у роботу з Python» Олексій Вишневський, R&D robotics у Reest.io, Python девелопер, розповів, які існують види та веб-фрейморки Python і для чого використовують цю мову програмування. А під час лекції «Python на практиці: Як передбачити кількість підписників на YouTube» Зеновій Верес розповів про те, як змусити математику дати нам цікаві результати та як це можна зробити за допомогою Python.

Говорили також про різні види програмування: Іван Лаврів на вебінарі «Веб-програмування» розказав, як працює веб-розробка, як вона змінювалась з часом і як виглядає тепер. Володимир Голодинський із GlobalLogic провів вебінар «Мобільна розробка під Android», на якому пояснив, що таке андроїд, чому він цікавий та дав кілька порад щодо розвитку в цьому напрямку.

Не менш захопливими були й вебінари про популярні нетехнічні ІТ-професії. Марія Шевченко, Product manager у SoftServe, провела онлайн-лекцію «Product manager VS Project manager», щоб пояснити за що відповідають фахівці на цих позиціях в ІТ-компаніях та якими якостями повинні володіти хороші Product та Project менеджери. Галина Тріщ із GlobalLogic розповіла глядачам про сферу бізнес-аналізу: під час вебінару «Бізнес-аналітики та бізнес-аналітикині: хто знає, що ми робимо?» слухачі дізналися, які знання та навички необхідні для роботи бізнес-аналітика та які техніки використовують спеціалісти у своїй діяльності.

Наступні декілька тижнів будуть не менш цікавими. Наступні вебінари також включатимуть такі теми: Scram, робота нейронних мереж, робота UX дизайнерів, тощо. Крім цього, наші глядачі зможуть навчитися створювати сайт без жодного рядка коду.

Від старту проєкту вебінари отримали більше ніж 4000 переглядів, чому ми безумовно раді, адже це означає, що дедалі більше школярів прагнуть отримати нові знання, незважаючи на карантин та велике навантаження шкільного онлайн-навчанням. 

Серед наших глядачів не лише учні шкіл м. Львова, але й Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької областей, м. Київ, Хмельницького та  Херсону.

Дякуємо експертам з компаній GlobalLogicSoftServeSigma SoftwareAvengaPerfectialIT ProsteerReest.io, які зголосились долучитись до проєкту.

Для перегляду трансляцій заходьте на YouTube-канал проєкту: https://www.youtube.com/channel/UCjONhFl10EssBhdWjtMczSg?view_as=subscriber

За всіма новинами слідкуйте у соціальних мережах:
Share:
Підсумки Першого Місяця Освітнього Онлайн Проекту IT Future: Next Generation

На початку квітня Львівський ІТ Кластер запустив оновлену версію проєкту для школярів IT Future – IT Future: Next Generation. Двічі на тиждень експерти ІТ-галузі розповідають про особливості роботи у сфері технологій, а всі охочі мають можливість дізнатися інформацію, якої немає у шкільних підручниках з інформатики, та навчитися основ програмування. За місяць вебінарів учні та вчителі […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bfd196d0b4d181d183d0bcd0bad0b8-d0bfd0b5d180d188d0bed0b3d0be-d0bcd196d181d18fd186d18f-d0bed181d0b2d196d182d0bdd18cd0bed0b3d0be-d0be_62f81a0337a75.png
Copied!