January 26, 2021
Read time: 3 min.

Sigma Software Group Придбала Компанію IdeaSoft

Sigma Software Group, шведсько-українська компанія, що надає послуги ІТ консалтингу, анонсувала придбання IdeaSoft, української ІТ компанії з головним офісом в Харкові. Компанія займається постачанням інтегрованих програмних рішень. Серед клієнтів IdeaSoft такі відомі бренди, як Securitize, Porshe, Neura, Nexar, Corum Group і багато інших. Компанія існує з 2016 року і на сьогодні об’єднує 120 висококваліфікованих розробників під керівництвом сильної команди менеджерів. IdeaSoft має глибоку експертизу в таких галузях як DLT, FinTech, 5G, MEC, Private Cellular.

Приєднуючись до Sigma Software Group, IdeaSoft зберігає свій бренд, команду і підходи.

«Ми віримо в синергію і впевнені, що команда IdeaSoft, що має схожі з нами погляди і набір цінностей, ідеально нам підходить», говорить Валерій Красовський, CEO і співзасновник Sigma Software Group. «Ми хочемо, щоб IdeaSoft відчувала себе так само, як і до придбання, зберігаючи свою гнучкість і свободу. У деякому сенсі ми хочемо повторити історію, яка сталася з нами самими 15 років тому, коли ми стали частиною Sigma Group. На той час, коли ми познайомилися з менеджментом Sigma, у нас вже сформувалася певна культура. Нам сподобалася Sigma, в якої були схожі підходи та мислення і не було суворої ієрархії. Тоже нам майже нічого не довелось змінювати, ми вже були Sigma. Саме цього ми хочемо досягти і в цей раз».

За словами Валерія Красовського, Sigma Software Group планує розвиватися як група компаній і готова розглянути можливість покупки ще кількох компаній. «Досвід IdeaSoft в сфері FinTech, Blockchain, Telecom і інших галузях розширить наші пропозиції клієнтам по всьому світу і дозволить нам надавати нашим замовникам додаткову цінність і ще більш якісні послуги. У свою чергу IdeaSoft отримає доступ до нових цікавих проєктів від широкої клієнтської мережі Sigma Software. Добре збудовані і перевірені часом процеси, які наша компанія створила за майже 20 років своєї роботи, також будуть дуже корисні для оптимізації повсякденних операцій IdeaSoft і допоможуть прискорити зростання компанії».

Андрій Лазоренко, CEO IdeaSoft впевнений, що співпраця важлива для успішного розвитку: «Об’єднавши наш досвід і зусилля, ми створюємо міцну платформу для нашого подальшого зростання і успішного розвитку галузі».

Про Sigma Software Group

Sigma Software – шведсько-українська компанія, що понад 18 років надає послуги з ІТ консалтингу своїм клієнтам по всьому світі – від Австралії до Західного узбережжя США. Офіси компанії розташовані в Україні, Польщі, Швеції, США, Канаді та Австралії. Sigma Software розробляє високоякісні рішення для своїх клієнтів у сферах телекомунікацій, реклами, авіації, автомобільній індустрії, ігор, фінансів та інших. Компанія працює зі стартапами, продуктовими компаніями та ентерпрайзами, а її R&D центри опановують трендові технології та напрямки, серед яких Infotainment, віртуальна та доповнена реальність, блокчейн, машинне навчання, Data Science, штучний інтелект тощо.

З 2006 року – частина Sigma Group, найбільшої в Скандинавії групи компаній, що надає різноманітні послуги в області ІТ інжинірингу.

Про IdeaSoft

IdeaSoft – швидкозростаюча компанія з розробки програмного забезпечення, яка професійно міксує ідеї і технології, щоб створювати високоякісні рішення. Заснована у 2016 році в Харкові, компанія успішно завершила понад 200 проєктів у різних галузях, таких як DLT, FinTech, 5G, MEC, Private Cellular.

Share:
Sigma Software Group Придбала Компанію IdeaSoft

Sigma Software Group, шведсько-українська компанія, що надає послуги ІТ консалтингу, анонсувала придбання IdeaSoft, української ІТ компанії з головним офісом в Харкові. Компанія займається постачанням інтегрованих програмних рішень. Серед клієнтів IdeaSoft такі відомі бренди, як Securitize, Porshe, Neura, Nexar, Corum Group і багато інших. Компанія існує з 2016 року і на сьогодні об’єднує 120 висококваліфікованих розробників […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/sigma-software-group-d0bfd180d0b8d0b4d0b1d0b0d0bbd0b0-d0bad0bed0bcd0bfd0b0d0bdd196d18e-ideasoft_62f817e98a7b4.png
Copied!